reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

kinia... ja pisalam.... mnie sie nie podobalo przez rok :-)
Nijak nie sprawialo mi przyjemnosci, ale... jestem uparta
otarc nigdy nie mialam :-)
a nawilzacz dodatkowy sprobowalam tak tylko.... teraz nic nie stosuje....
i mam wrazenie, ze tam tez sie samo lekko nawilza.. nie taki bardzo jak w pochwie, ale jednak
 
reklama
Ja na razie jestem do tego nastawiona dosc sceptycznie np. z tego powodu, ze maz, hmm, jest hojnie obdarzony (szczerze mowiac odbiega in plus od moich poprzednich kochankow) i normalnie czuje maksymalne wypelnienie pochwy, czy biorac pod uwage fakt, ze "tam" podobno jest ciasniej, mozna miec obawy zwiazane z wielkoscia penisa i zwiazanym z tym dyskomfortem ?
 
No to sobie poczytalam i jakos jak narazie nie zamierzam probowac, moze kiedys ale moj maz zwlaszcza po lekkim pijanstwie czesto namawai do takiego seksu hm co facetow do tego ciagnie?
 
gumecka pisze:
No to sobie poczytalam i jakos jak narazie nie zamierzam probowac, moze kiedys ale moj maz zwlaszcza po lekkim pijanstwie czesto namawai do takiego seksu hm  co facetow do tego ciagnie?

Perwersyjny posmak, tabu - to co zawsze seksie. ::)
Ale z tymi probami w stanie wskazujacym to niepokojaca sprawa. Mysle, ze tu trzeba ostroznosci i delikatnosci, przynajmniej, jak pisaly dziewczyny, na samym poczatku. Gdzies przeczytalam wypowiedzi kobiet skarzacych sie na akty brutalnosci lub idiotycznych prob tlumaczenia, ze "dziurki mu sie pomylily". Ojka :-[
 
ja się jakoś przemóc nie mogę... spróbowałam raz... nie było przyjemnie! nie powiem... czasem mnie trochę ciągnie, ale... ech! może kiedyś!
 
gumecka a może to jest sposób... ;D Ty też się upij i będzie Ci łatwiej ;) po alkoholu łatwiej przyznać się do swoich fantazji :) może Twój facet na codzień jest niesmiały.
 
Heheheh no nie meza to ja nie mam niesmialego,moze kiedys taki byl bedac niemowlakiem :D
No ale nawet raczej po alkoholu jakos mi narazie nie teskno do tego rodzaju sportu.
 
koaga1 pisze:
jestem w drugim miesiacu ciazy, jestem takze zwolenniczka sexsu analnego bardzo czesto  robie to z moim mezczyzna teraz sie boje ze to moze zaszkodzic dziecku zwlaszcza ze on ma 26 cm. prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!
:mad:
a kto ma to 26 cm? dziecko? czy może mąż między nogami? jeśli to drugie to uważaj! Dziecku raczej nie zaszkodzi, ale możesz mieć kłopoty z wątrobą!!
 
reklama
a dla mnie nie tyle dobre, co rzeklabym az prostackie. jesli kolega marul sam ma mniej 'miedzy nogami', jak to zgrabnie (?) okreslil, nie chcac nazwac penisa penisem, to niech leczy swoje kompleksy w inny sposob, a nie sugerujac problemy z watroba. lekcje anatomii sie klaniaja.
 
Do góry