reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

Ja kwam wczoraj pisalam ze Jasio po kapieli zasnal to pospal na tym lezaczku pol godziny, obudzil sie z awantura, zjadl i go polozylam do lozeczka - obudzil sie dopiero o 05:30 - zjadl, pogadal i pospal do 09:00 :-) Piekna noc... :-) Oby bylo takich wiecej :happy2::happy2::happy2:


Popieramy popieramy, Quintuś spał od 21.00 do 6.00:-)
 
reklama
dobry wątek. mam tu cos do powiedzenia:-). otoz tak jak moje dzieciątko ślicznie przesypiało całą noc odkąd skonczył 2 miesiace tak teraz często sie budzi i jest wręcz uhahanyz tego powodu. mamy jakies 2-3pobudki w nicy uzaleznione od tego czy ogrzaliśmy mieszkanie czy nie. gdy jest ciepło to kapś budzisię częściej. no i co? my mamy marznąć, bo mamy morsika????:tak::-D
 
Mi się też wydaje że to zależy wszystko od dziecka a nie od tego co je. Mój jest na cycu i śpi raczej ładnie. Wieczorem to nawet bym powiedziała że nie je za dużo. wczoraj poszedł spać o 19.30 i pierwsza pobudka była ok 2 chyba bo oczywiście przesiąkła pielucha ( ja to się mam z tymi pieluchami, już mam ich w domu cały arsenał bo coraz to nowe kupuję i sprawdzam i we wszystkich w końcu przecieka, dziś w nocy był pampers) więc i było krótkie cycanie i znowu spać i pobudka jak zwylke o 6.
Moze i nie ma znaczenia co dziecko je, ale ja zauwazylam ze odkad DAwidek je mleko 2 jest spokojniejszy nawet w dzien, wczesniej marudzil. A widocznie masz bardzo dobry pokarm ze wystarcza TWojemu MAlenstwu!Zazdroszcze! Super! JA nie mialam tego szcescia i szybko stracilam pokarm, wiec lecimy na sztucznym juz od dawna.
 
Ja postanowilam karmic do 6 miesiąca, ale im bliżej tej daty to jakoś nie chce kończyć jescze tego cycania:tak:
 
u nas znowu super noc :-) No liczac wieczora - pomimo wczesniejszej kapieli Jasio zasnal po lyku mleka, zdrzemnal sie na lezaczku 20 minut i po regeneracji sil zjadl, po czym grzecznie zasnal sam w swoim pokoiku okolo 21:00. Obudzil sie przed 06:00 :-) a potem po 09:00 :tak::tak::tak:

Te dwie piekne noce moga byc swpowodowane dwiema rzeczami:
1. Jasio jest znowu podziebiony i dostaje syrop ktory powoduje sennosc (ale w dzien tez go dostaje i takiego efektu bynajmniej nie ma :-D)
2. Od dwoch dni wlaczam mu wieczorem nawilzacz powietrza - moze poprzednie powietrze mial za suche zeby mogl dlugo spac?
 
JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ PRZESPANYCH NOCY!!! Piotrek zrobił się okropny! Budzi się co 2-3 godziny i jak nie dam mu cyca natychmiast, bo idę do łazienki albo zmieniam mu pampera to drze się strasznie. A pobudka ostateczna jest o 6-7 :wściekła/y: Próbowałam go przetrzymywać dając smoka albo tuląc i śpiewając ale nic to nie pomaga :zawstydzona/y: Pediatra powiedziała, że ten typ tak poprostu ma i, że ona wstawała do swojego syna przynajmniej raz do 5 roku życia :szok:
 
Ja postanowilam karmic do 6 miesiąca, ale im bliżej tej daty to jakoś nie chce kończyć jescze tego cycania:tak:


ja tez jakos z zalem mysle o koncu cycania. ja mysle, ze pociągniemy do 9 mca. jak juz wejda obiadki to juz bedzie o conajmniej jeden cycus mniej. no szkoda, ale ja nie chce karmic dziecka, ktore samo chodzi, a co gorsza samo bedzie mi podonsilo bluzkę:-):tak:
 
ja tez jakos z zalem mysle o koncu cycania. ja mysle, ze pociągniemy do 9 mca. jak juz wejda obiadki to juz bedzie o conajmniej jeden cycus mniej. no szkoda, ale ja nie chce karmic dziecka, ktore samo chodzi, a co gorsza samo bedzie mi podonsilo bluzkę:-):tak:


Widziałam program o karmieniu już dużych dzieci, był to chłopczyk 4 lata i dziewczynka 7 lat:szok:

Ja tez pewnie około 9 miesiąca zakończę, ale 7 lat tak jak w tym programie to dla mnie juz patologia:no:
 
Ja postanowilam karmic do 6 miesiąca, ale im bliżej tej daty to jakoś nie chce kończyć jescze tego cycania:tak:
Ja juz ktorys raz o tym pisze ale napisze jescze raz. ZAZDROSZCZE!!!:tak: Gdybym nmogla tez bym karmila i czekala jak najdluzej. Dzis wyczytalam, ze zalecane jest wprowadzanie nowego pokarmu po 6 miesiacu gdyz nerki nie sa jescze na tyle wyksztalcone zeby radzic sobie z czyms innym niz mleko, i ze dzieci ktore bardzo wczesnie zaczynaja jesc inne pokarmy sa narazone bardziej na alergie, astma i nadwage. No i chyba cos w tym jest. My juz zaczelismy z nowym pokarmem ale tez czekalam przynajmniej do 4 miesiaca, choc wiem ze niektore mamy w prowadzaja pokarm o wiele wczesniej:sorry2:
A co do nocy to Dawidunio znowu mnie zaskoczyl, fakt zasnal wczoraj pozno bo o 21 ale dopiero po 24 zjadl mleczko, potem o 4, ok 6 troche pomarudzil, o 8 mleczko i spalismy do 9,30 bylam w szoku. Zastanawiam sie wlasnie nad tym czy u nas w sypialni nie jest czasem za cieplo, mi jest zimno ciagle ale DAwidek jest zawsze bardzo cieplutki, i to suche powietzre wiec teraz przynajmniej mokre pranie klade na gzrejnik zawsze to cos nawilzy.:tak:
 
reklama
Widziałam program o karmieniu już dużych dzieci, był to chłopczyk 4 lata i dziewczynka 7 lat:szok:

Ja tez pewnie około 9 miesiąca zakończę, ale 7 lat tak jak w tym programie to dla mnie juz patologia:no:
Kolezanka karmila do drugiego roku zycia jej synka, strasznie narzekala, na sile odstawila bo pewnie do tej pory by karmila...:no:
 
Do góry