reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

reklama
u nas w nocy ze spaniem też coraz gorzej, zuzia potrafi się obudzić ok. 24, nawet jak zaśnie ok. 19-20, potem znowu np. o 3-4 i ok. 6-7, a mi się tak chce spać, a mąż to w ogóle chodzi jak zoombii:-Ddo pracy już chyba z 5 razy zaspał:-D:-D;-)
 
Olek chodzi spac tak ok 20-20.30 i spi do 5 czasami tak jak dzisiaj spal do 6.30 zjadl pobawil sie troche i jeszcze poszedl spac na godzinke, iwec na spanie w nocy nie narzeka, czasami tez sie wierci i poplakuje przez sen.
 
Piotrek dzisiaj popłakiwał pół nocy a o 6 już się zaczął regularnie wydzierać. Może go kupa męczyła, bo rano zrobił pełnego pampera dorosłej i brązowej :no: Pada u nas, więc na spacer wyjść nie możemy. W domu zasnął na pół godziny w leżaczku a potem na tyle samo w łóżeczku i darł się ze zmęczenia, więc teraz radośnie pochrapuje na balkonie a ja siedzę przed komputerem w 2 bluzach i z kocem na plecach :wściekła/y: No wogóle nie bierze pod uwagę, że mamusia ma zapalenie oskrzeli i zaraz się wykończy.
 
A u nas dziś była wreszcie noc bez przesikanej pieluchy (dodam że wczoraj na noc założyłam huggies clasic). Ale to chyba przez przypadek. Mimo to chyba już z przyzwyczajenia w nocy wstałam i go przewinęłam przed 3. Zobaczymy jak dzisiejsza noc minie.
 
ewula - powiem Ci ze wlasnie Huggies Classic dobrze wspominam - w przeciwienstwie do Super Flex'ow :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale jednak stwierdzilam ze Pampersy sa dla Jasia the best - przyszly dzis kurierem 3 jumbo packi (po 88 sztuk) "czworek" produkcji niemieckiej (juz sie przekonalam ze "dwojki" niemieckie byly lepsze niz polskie, wiec z "czworkami" moze byc podobnie) :-) Kupilam na allegro - przy zakupie za 140zl przesylka gratis :-)
 
Nie!!! Wystawil znowu :-) Ale poczekaj moze do jutra az ja swoje odpakuje i sprawdze czy jest roznica miedzy tymi a polskimi :-)
 
reklama
No ale na tej aukcji to wychodzi 0,67 za sztukę a teraz np u nas w carrefourze jest taka promocja ze wychodzi 0,54 za szt :-) I to co chwile są takie promocje, jak nie w realu to w tesco itd. :tak: nie wiem jak w innych miastach... Ja zawsze przekładam cenę na paczki na ilość sztuk ;-)
 
Do góry