reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania małe i duże

reklama
Jeśli o mnie chodzi to godz. 10 bo będzie więcej czasu na ploteczki :-D
Galeria Krakowska coffee Haven na najwyższym piętrze koło placyku zabaw dla dzieci???
 
dla mnie bomba - podsumowując - Galeria Krakowska, coffee heaven, godz. 10, wtorek, 22.10:-) no!:-) do zobaczenia:-) oczywiście zapraszamy też inne chętne Krakowianki:-) znak rozpoznawczy - brzuszek?;-) czy jeszcze jakieś inne pomysły macie?:D
 
Mi też 10 jak najbardziej odpowiada;-) moim znakiem rozpoznawczym wielki brzuch i właścicielka jego :-D:szok::-p ale fajnie:-) może Aneeczka przeczyta?? i dołączy??
 
teraz dopiero czytam bo 1,5 tygodnia bylam u rodzicow poza krakowem i nie miaam zbyt czest dostepu do internetu...


ja nie dam rady chyba !! :( jutro jade zawiezc siostre na lotnisko o 11.30 ma samolot i na 10 musze ja zawiezc...jak nie bedzie chciala zebym czekala z nia na wylot to podjade do galerii krakowskiej ale raczej to malo realne ;(
 
Domi, myślę, że to niezły pomysł:-) do 10 przy placyku zabaw, a jak ktoś się spóźni to szuka zgrupowania ciężarówek:D

Aneczka, myślę, że chwilę posiedzimy, więc wpadnij do nas i Ty:-) będzie fajnie:-)
 
reklama
Do góry