reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja już się nie nakręcam na nic... U mnie coś jest nie tak w tym cyklu. Śluz płodny był i bóle owulacyjne od 12 dc do 17dc. Teraz kurde od kilku dni mam śluz jakby płodny A dzisiaj to przegięcie. Boli takich nie mam, napewno nie owulacyjnych A śluz no kurde woda się teraz że mnie leje. Cholera A jak coś mi się porabalo i dopiero teraz mam owulacje ? Cholerka... Wariuje! Coś u mnie chyba jest nie tak! Bezsensu... Coś chyba fiksuje.
Wszystkie wiemy jak nasza podświadomość ma wpływ na nasz organizm, ja w tamtym miesiącu byłam niemalże pewna, że coś będzie a tu uj.
Życzę Ci żeby to było To :) ale jeśli nie w tym cyklu i kolejnym to Ty oszalejesz z takim podejściem. Uwierz mi, że wiem co mówię staram się od maja i byłam już na pograniczu obłędu...
 
reklama
Ja już się nie nakręcam na nic... U mnie coś jest nie tak w tym cyklu. Śluz płodny był i bóle owulacyjne od 12 dc do 17dc. Teraz kurde od kilku dni mam śluz jakby płodny A dzisiaj to przegięcie. Boli takich nie mam, napewno nie owulacyjnych A śluz no kurde woda się teraz że mnie leje. Cholera A jak coś mi się porabalo i dopiero teraz mam owulacje ? Cholerka... Wariuje! Coś u mnie chyba jest nie tak! Bezsensu... Coś chyba fiksuje.

A który u Ciebie dzień cyklu?

Taki wodnisty śluz tez występuje kilka dni przed okresem.
 
Ja misz wybrac sie do biedry po te testy. Ja mam jeszcze jeden pink test ,ten czuły w domu
Tak zrobię bo dziś już i tak sikalam z rana :D a nie miałam głowy do testu rano bo musiałam jechac na konsultacje z synem do chirurga.
Zaopatrzyłam się w 6 testów w biedrze więc jutro sikam :D
 
reklama
Ja zrobiłam właśnie test. Negatywny. Odpuszczam i czekam na okres. Odezwę się jak dostanę. [emoji4]
Tak zrobię bo dziś już i tak sikalam z rana :D a nie miałam głowy do testu rano bo musiałam jechac na konsultacje z synem do chirurga.
Zaopatrzyłam się w 6 testów w biedrze więc jutro sikam :D
 
Do góry