reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

KPe007 - przykro mi :-( trzymam kciuki za ten cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kingax1 - dodane :) 2 chłopaków? Jednorazowo (bliźniaki) czy dwie ciąże? Oj, gratuluje. Niezła gromadka :)


Statystyka:

Starających się w sierpniu: 46!!
Zaciążonych potwierdzonych: 2


Potwierdzone:

Lebara - termin @09.08 - II
madziolina_p - termin @ ok 10.08 - II

____________________________

Czekamy na potwierdzenie:


karotka - termin @ ???

madziakowalik - termin @08.08 ????
ann_art - termin @08.08 ????
____________________________

Staraczki:


żabucha - termin @ 10.08
wanda_23 - termin @ 10.08
malinaa - termin @ 11.08
Leemonca - termin @ 12.08
Matik2012 - termin @ 14.08
MamaPrawnik - termin @ 14.08
MamaTomeczka - termin @ 14.08

krowkabordo - termin @ 15.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
Phoebe - termin @ 16.08
Sandra_best - termin @ 17.08
tamaguczi - termin @ 17.08
Andzia15 - termin @ 18.08
brrr85 - termin @ 18.08
wiikki - termin test. ~ 18.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08
Mar-chew - termin @ 20.08
doska1- termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
Straciatella - termin @ 22.08
Poziomk@ - termin @ 23.08
Arcala- termin @ 23.08

Melponea - termin @ 25.08.2013
Dorcia -termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
susel - termin @ 26.08
ewka358 - termin @ 28.08
Conti - termin @ 29.08
mycha05 - termin @ 29.08
DorciaM- termin @ 29.08
Paulinka88- termin @ 30.08
kobietka22- termin@ 30.08 ?
Dominikak86 - termin @ 31.08

Wrzesień 2013

applecrumble - termin @ 01.09

waiting4beans - termin @ 01.09
Lothien - termin @
natkusia - termin @ 05.09
Kingax1 - termin @ 05.09
 
reklama
KPe007rozumiem cie teraz ja tak miałamw zeszłym cyklu. ja przynajmniej mam 2 dzieci a inni nie mogą mieć ani jednego , a i tak jestem rozczarowana jak sie nie udaje. 3 maj sie i życze wytrwałości i szybkiego zaciązenia napewno sie uda.
 
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! &&&
Pogoda przyjemna, zresztą cały dzień przyjemny. Dużo spacerowaliśmy, obiad u moich rodziców, jutro obiad u teściów. Cała rodzina czeka razem z nami :tak:
 
kinga mój też ciągle śpiewa o bocianie :dry: "kle kle boćku kle kle, witaj nam w dolinie... itd" :-D i ciągle chce, żebym mu pokazywała zdjęcie bociana :confused: a powiedz mi jak Twoje chłopaki się dogadują - bo widzę, że między nimi są 3 latka różnicy, jakby nam się udało, to między moimi też by tyle było, ale wydaje mi się, że 3 lata to już sporo...

dla naszego chuligana przydałby się brat :cool2: ale niech tylko będzie, obojętnie co :sorry2:

a dziś miły, leniwy dzień, od rana do popołudnia padało i całą trójką, no czwórką, bo pies jest, siedzieliśmy w domku, ale tak pozytywnie, nie nudziło nam się wcale :happy2: uwielbiam takie dni :happy2: i do tego przyjemny chłodek na dworze... tylko jednego (a raczej dwóch - kresek) brakuje...:dry:
 
Ostatnia edycja:
może i ja do was dołącze
będziemy się starać znowu, nadal, wciąż . . . w sierpniu
widzę dużo znajomych avatarków :-D
 
Poziomk@ - u nas też przyjemny, rodzinny dzionek w domu :tak: trzymam kciuki &&&&&

anuszka - witamy, sierpień będzie szczęśliwy. Mówie Ci :cool:
Kiedy data spodziewanej @? Dodamy do listy. Coś mi się nie chce Twój wykresik pokazać
 
Cześć dziewczyny :-)

ależ Wy tu produkujecie :szok: ojj ciężko mi będzie nadgonić :-D

Witam nowe staraczki :tak:

Kobietka
to jak wszyscy czekają to działać, działać :tak: a bociany to bardzo dobry znak!

Straciatella kciuki za ten cykl :-) oby się udało! Hehe chyba każda z nas szaleje ;-)

Piaska współczuje przejść w laboratorium, babska wstrętne :wściekła/y:

Żabucha gratulacje!

Kpe tulę.. następny cykl będzie owocny, głowa do góry! :-)

Kingax testujemy z tym samym dniu :-)


Dziewczyny a ja mam problem.. wczoraj dostałam @ i wczoraj się skończyła :baffled: a dodam, że intensywna nie była.. zastanawiam się czy nie zrobić testu jutro.. przez lipiec nie zapomniałam żadnej tabletki ale w nowej pracy same stresy a ja jestem dosyć nerwową osobą i często miałam biegunkę :sorry2: mogło się zdarzyć że po wzięciu tabletki mogłam wylądować w kibelku.. Od 2 tyg dziwnie się czuję (jak przy ciąży) ale robiłam test tydzień temu i negatywny. Dostałam @ więc ok ale trwała jeden dzień.. i co myślicie?
 
reklama
Natkusia - śmigaj po test! Ja z pierwszym kruszkiem zaszłam w trakcie brania tabsów. Było dokładnie tak samo... Nie zapomniałam ani o jednej, żadnych wymiotów, ale jelitówka się przyplątała. Miałam jednodniowe plamienie w terminie spodziewanej @. I bęc. A dodam jeszcze, że jelitówka była w drugiej połowie cyklu, a przytuasy były bodajże 8dc. :confused:
 
Do góry