reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Heej kobiety :-))

U nas wszystko dobrze pomalu ogarniamy pokoik do małego , ciuszki juz w szafce poukladane , coraz wiecej przyborow tez mamy i tylko czekam az Ł pomaluje pokoj ! I mozna by bylo wjezdzac z lozeczkiem .. jedyne co to musze spakowac torbe do ktorej za duzoo nic nie mam :-D
Dzisiaj zauwazylam ze pomalu odchodzi mi czop sluuzowy i troche spanikowalam ale poczytalam ze jezeli nie jest zabarwiony krwia tylko przezroczysty to nie ma co panikowac i tak moze trwac do kilku tygodni..i bardziej mokrawo tam w srodku juz coraz mniej mam tego bialego sluzu ktory to bywa w dniach nieplodnych .. ale sam fakt ze to juz coraz blizej niz dalej mnie troszke przeraza i chcialabym aby wszystko bylo juz gotowe ale coz :-))
Maly na ostatniej wizycie wazyl 2053g i starszy o tydzien .. juz mu ciasnawo i ciezko bylo zobaczyc buziulke jest tak ulozony do wyjscia :-)) tylko te kochane srytki co tak kapia mamusie widac , juz nie moge sie doczekac kiedy je zacaluje :-)
Fakt faktem jest coraz ciezej , plecy daja znac jak zrobie za duzo niz moge , skora na brzuchu boli bardzo ..mam mega ochote na owoce czeresnie , truskawki ale nie mam juz tyle sil by po nie jezdzic w aucie za kierownica niewygodnie :-D
Teraz ma byc upalny tyydzien mam nadzieje ze dam rade wyciagnac Ł nad wode :-)
Dzis juz nawet pomylam okna haha co bym mogla moze nie zdarzyc :-D

Wizyte mam 29 czerwca mam nadzieje ze dotrwam do niej i dowiem sie czegos wiecej :-)

Kasiu tak czytalam wasze starsze wpisy bo dawno mnie nie bylo i na praawde kobieto musisz wyluzowac.. ja wiem ze latwo mowic , pisac bo przeciez dobrze wiem jak ja fiksowalam .. ale na chwile zapomnialam o tym by zajsc , zajelismy sie ogarnianiem wesela i pach mega niespodzianka .. sama sie blokujesz kobietko biedna a to nic dobrego nie robi na organizm ..a pomoc medyczna nie jest taka wow
Moja szwagierka jest po 3inseminacjach ..teraz miala ostatnia i dostala @ i daja sobie spokoj bo ile mozna a staraja sie moze z 5-6lat ..na in vitro nie maja juz sily ani checi , powiedzieli co bedzie to bedzie i tyle .. bo ich znajomi zdecydowali sie na in vitro i cisza ...
Wiec na prawde dla wlasnego dobra choc troszke postaraj sie troche odetchnac bo nie pomagasz sobie w zaden sposob tym ze po seksie juz myslisz czy plemniki doszly , zdzialaly cos.. czasem dobrze sie napic , ja tak czasem mialam i po stosunku zasypialam od razu a nie myslalam czy cos sie juz tam dzieje czy nie..

Kochane piekne te wasze okruszki na usg niech rosna silne i zdrowe !! :-)
Luxi super brzunio :-)

Moj tak prezentuje sie w 34tc! ❤
Synus mamusi
 

Załączniki

  • 20160615_115859.jpg
    20160615_115859.jpg
    294,3 KB · Wyświetleń: 56
Heej kobiety :-))

U nas wszystko dobrze pomalu ogarniamy pokoik do małego , ciuszki juz w szafce poukladane , coraz wiecej przyborow tez mamy i tylko czekam az Ł pomaluje pokoj ! I mozna by bylo wjezdzac z lozeczkiem .. jedyne co to musze spakowac torbe do ktorej za duzoo nic nie mam :-D
Dzisiaj zauwazylam ze pomalu odchodzi mi czop sluuzowy i troche spanikowalam ale poczytalam ze jezeli nie jest zabarwiony krwia tylko przezroczysty to nie ma co panikowac i tak moze trwac do kilku tygodni..i bardziej mokrawo tam w srodku juz coraz mniej mam tego bialego sluzu ktory to bywa w dniach nieplodnych .. ale sam fakt ze to juz coraz blizej niz dalej mnie troszke przeraza i chcialabym aby wszystko bylo juz gotowe ale coz :-))
Maly na ostatniej wizycie wazyl 2053g i starszy o tydzien .. juz mu ciasnawo i ciezko bylo zobaczyc buziulke jest tak ulozony do wyjscia :-)) tylko te kochane srytki co tak kapia mamusie widac , juz nie moge sie doczekac kiedy je zacaluje :-)
Fakt faktem jest coraz ciezej , plecy daja znac jak zrobie za duzo niz moge , skora na brzuchu boli bardzo ..mam mega ochote na owoce czeresnie , truskawki ale nie mam juz tyle sil by po nie jezdzic w aucie za kierownica niewygodnie :-D
Teraz ma byc upalny tyydzien mam nadzieje ze dam rade wyciagnac Ł nad wode :-)
Dzis juz nawet pomylam okna haha co bym mogla moze nie zdarzyc :-D

Wizyte mam 29 czerwca mam nadzieje ze dotrwam do niej i dowiem sie czegos wiecej :-)

Kasiu tak czytalam wasze starsze wpisy bo dawno mnie nie bylo i na praawde kobieto musisz wyluzowac.. ja wiem ze latwo mowic , pisac bo przeciez dobrze wiem jak ja fiksowalam .. ale na chwile zapomnialam o tym by zajsc , zajelismy sie ogarnianiem wesela i pach mega niespodzianka .. sama sie blokujesz kobietko biedna a to nic dobrego nie robi na organizm ..a pomoc medyczna nie jest taka wow
Moja szwagierka jest po 3inseminacjach ..teraz miala ostatnia i dostala @ i daja sobie spokoj bo ile mozna a staraja sie moze z 5-6lat ..na in vitro nie maja juz sily ani checi , powiedzieli co bedzie to bedzie i tyle .. bo ich znajomi zdecydowali sie na in vitro i cisza ...
Wiec na prawde dla wlasnego dobra choc troszke postaraj sie troche odetchnac bo nie pomagasz sobie w zaden sposob tym ze po seksie juz myslisz czy plemniki doszly , zdzialaly cos.. czasem dobrze sie napic , ja tak czasem mialam i po stosunku zasypialam od razu a nie myslalam czy cos sie juz tam dzieje czy nie..

Kochane piekne te wasze okruszki na usg niech rosna silne i zdrowe !! :-)
Luxi super brzunio :-)

Moj tak prezentuje sie w 34tc! ❤
Synus mamusi
Boziu jaka piekna pileczka!!!!!! jak to szybko leci!!!!! niedlugo sie rozpakujesz :)
 
Wiem Ewelinka ze nawet medycyna mi nie zagwarantuje tego ze kiedykolwiek bede nama :( Ale staram sie myslec pozytywnie, jednak w wiekszosci przypadkow invitro pomaga. Ja nawet jestem w stanie skorzystac z pomocy surogatki jesli juz nic innego nie pomoze. A szkoda ze Twoja szwagierke tak zdemotywowala ta inseminacja i nie chce na invitro, bo tych dwoch rzeczy nie mozna porownywac - in vitro to duzo bardziej sukcesywny srodek leczenia niz inseminacja. Takze o wiele wieksze szanse na dzidzie sa z invitro. No ale kazdy ma swoja granice sily do walki. Ja juz nauczona obserwacjami wiem ze majac wszystkie wyniki badan dobre, jesli do 2 lat nie bedzie ciazy to nie ma co sie ludzic ze sama przyjdzie, trzeba bedzie skorzystac z pomocy wyzszej medycyny.

A Twoj brzunio jest swietny zgrabniocho! :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelinko pieknie wygladasz!
Luxi u Ciebie tez juz ladnie widac :)
Kasiu wierze, ze obejdzie sie bez medycyny i zobaczysz swoje piekne 2 krechy☺
Madzia Sylwia a jak Wasze brzusie ?
Gosiu jak sie czujesz?
Adiika co u Ciebie?
 
reklama
Ewelinko pieknie wygladasz!
Luxi u Ciebie tez juz ladnie widac :)
Kasiu wierze, ze obejdzie sie bez medycyny i zobaczysz swoje piekne 2 krechy[emoji5]
Madzia Sylwia a jak Wasze brzusue ?
Gosiu jak sie czujesz?
Wg nie czuje się ciazowo. Tzn jakieś pojedyncze objawy ledwo wyczuwalne tak to nic zupełnie. Nie wiem czy to dobrze czy źle

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry