reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

annam zrobilam beta hcg wczoraj, bo nie chcialam sie meczyc ze slabymi kreskami i wyszlo 25,4 .. niby norma ciazy jest powyzej 5, ale jak robilam wieczorem test z czulascia 10 mlU to praktycznie nic nie wyszlo, mega slabiza, wiec powiem szczerze ze juz zglupialam... na @ sie nie zapowiada, miala byc wczoraj, ale pewnosci brak!
A co do przygotowan.. wigilia na rozjazdach u dwoch rodzin wiec ja nic nie szykuje. Cwaniara ze mnie :-D
A Ty annam nie zalamuj sie nic nie jest pewne, moze akurat @ nie przyjdzie :-)
 
reklama
annam zrobilam beta hcg wczoraj, bo nie chcialam sie meczyc ze slabymi kreskami i wyszlo 25,4 .. niby norma ciazy jest powyzej 5, ale jak robilam wieczorem test z czulascia 10 mlU to praktycznie nic nie wyszlo, mega slabiza, wiec powiem szczerze ze juz zglupialam... na @ sie nie zapowiada, miala byc wczoraj, ale pewnosci brak!
A co do przygotowan.. wigilia na rozjazdach u dwoch rodzin wiec ja nic nie szykuje. Cwaniara ze mnie :-D
A Ty annam nie zalamuj sie nic nie jest pewne, moze akurat @ nie przyjdzie :-)

No to trzymam kciukasy !! && :*
 
Dzieki gosiak!
Bo wiecie to dziwne 25mlU powinno byc wykryte przez test sikany i dzisiaj zrobilam taki. Wyszla slaba rozowa kreska. Troche rozmazana. Co myslicie? Do gina pojde we wtorek moze chociaz pecherzyk zobaczy..
 
Ja ostatnio jak Zaszłam to zrobiłam 6 testów i każdy innej firmy i na żadnym nie miałam mocnej krech wszystkie takie słabe i delikatne ze robiłam kolejny test przy 5 teście nie było wcale heh wiec juz myslalam ze oszaleje ale gin nie zrobił usg tylko zbadał "ręcznie" i powiedział ze nie wyczuwa ciazy a byłam
 
Dziewczynki zmieniłam login, bo tamten już mi nie odpowiadał.
Więc nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj do lekarza. Nic nie zobaczył bo stwierdził, iż ma za mało czuły aparat, więc umowilam sie do niego na jutro prywatnie.
Zapewnił mnie jednak, że w ciąży napewno jestem bo betahcg samo nie rośnie... Mdłości, ból sutkow, senność, brak miesiączki - powiedział, że te objawy mówią same za siebie. Jupi!!!
Zależy mi, żeby coś zobaczyc na usg bo chciałabym powiedziec o tym rodzinie podczas świąt. Jejku jak się cieszę!
Niepokoi mnie tylko taki mdlący delikatny ból w dole brzucha co jakiś czas. Też tak macie?
I jak tam annam u Ciebie? Teraz wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki!!!!
 
Dziś jest 23 dc nie wiem czy jutro robić test ostatnio @ dostałam po 25-26 dc. Jutro ide do fryzjera i bede kolor zdejmować.
A powiem wam ze dziś mi mieszkanie zalało :/ masakra
 
Madzia155 bardzo Ci gratuluje, ładne kreski na teście wychodzą dopiero w 6 7 tygodniu o czym na pewno powie Ci gin. Lekki ból nie jest groźny, ponieważ jest to zależne od tego iż wszystko sie w Tobie rozciąga i przygotowuje na wzrost Dzidziusia.

My pierwsze Maleństwo straciliśmy w 10 tc, a właściwie to był pierwszy dzień 11. Właśnie dostałam pierwszego okresu po poronieniu po 4 tygodniach od poronienia i po bierzemy się od nowa do pracy. Dostaliśmy zielone światło od mojej gin. Słyszałam, że w pierwszych trzech miesiącach po poronieniu jest największe prawdopodobieństwo. Trzymajcie kciuki, bo strasznie chce zostać mamą...
 
Maja bardzo mi przykro. Wiem jakie to bolesne, ale co nas nie zabije to ...
Będziemy wszystkie z maluszkami na rękach juz niedługo ;)
 
reklama
Do góry