reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzownilam dzis sie umowic do ginekologa w Polsce i tam jest taka fsjna położna na recepcji o chwile z nia pogadałam to ona mowi ze po 20 tygodniu te skurcze sie pojawiają o niektóre je czuja baby niektóre nie ze to nic takiego ze no spa nie zaszkodzi ale nie trzeba brac... Czyli ze spanikowałam ?
 
reklama
ja dziś szalałam znów na ciuszkach, potem z teściową w sklepach masakra ... ile tego mam ... dziś 5 siat do domu przywlekłam z całego dnia ... wyciągnęłam wszystkie z szafy i zaczęłam prać korzystam z ładnej pogody :D jutro prania ciąg dalszy - a potem prasowanie :-D nienawidzę prasować, ale takie ciuszki to będzie czysta przyjemność :D
 
Dzownilam dzis sie umowic do ginekologa w Polsce i tam jest taka fsjna położna na recepcji o chwile z nia pogadałam to ona mowi ze po 20 tygodniu te skurcze sie pojawiają o niektóre je czuja baby niektóre nie ze to nic takiego ze no spa nie zaszkodzi ale nie trzeba brac... Czyli ze spanikowałam ?
Przy Emilcd niemialam i nieczulam nic a teraz zdarza sie rzadko cos co chyba jest skurczem. Wiec potwierdzam biezawszw czuje je kazda kobieta :-)
 
No to teraz Emilka sie stresuje :D

No ja jakbym ja gowno sie czuła cała ciąże to pewnie bym olala ale to tsk pierwszy raz ... No ale nie wraca itp tylko tej mo spy zaluje ale juz dobra / nie marudze wam ciagle o tej tablecie
 
Dzownilam dzis sie umowic do ginekologa w Polsce i tam jest taka fsjna położna na recepcji o chwile z nia pogadałam to ona mowi ze po 20 tygodniu te skurcze sie pojawiają o niektóre je czuja baby niektóre nie ze to nic takiego ze no spa nie zaszkodzi ale nie trzeba brac... Czyli ze spanikowałam ?

No dokładnie emenems to samo słyszałam od lekarza. I nie panikujesz tylko dmuchasz na zimne;) ja dokładne taka sytuacje miałam 2 tyg temu i pojechałam na IP - to jest panika dopiero;)
 
Próbowałam się przespać. Z moimi zgredami nie idzie. Jak nie młoda coś krzyczy, to mąż wlazł w coś, narozsypywał i narobił hałasu.

Innabajka- ja dzisiaj obiadu nie jadłam, a mąż jadł wczorajsze resztki

Emenems- u nas rude może być, bo sporo rudych w rodzinie męża :p On ma rudawy odcień brody (bo włosów na głowie nie ma, haha, ale miał blond ciemny).
A te zabobony to w tych krajach innych mają dobre. By po zmroku nie wychodzić czy coś. Już Wam tę książke Mama dookoła świata polecałam. Miałam Ci podesłać o Norwegii, ale to z 20 stron jest chyba.

Pyscek- to pokaż :)

Ja na razie piorę tak wstępnie z naszymi i nie prasuję, bo tak porządnie wypiorę dopiero po remoncie. Na razie nie mam gdzie trzymać
Właśnie musze tyłek ruszyć i pranie powiesić.
 
reklama
Do góry