reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Tusiaczek u wszystkich, od Zosi przez mojego dziadka lat 80, przy pierwszych objawach przeziębien, na pęcherz, smaruje zmiany skórne i rany.

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
Vivienne na przeziębienie doustnie?
Mnie zależy przede wszystkim na zewnętrznym działaniu. Chciałabym wypróbować na Młodzieży na AZS. Tyle że zmiany ma głównie na twarzy i jakoś mam obawy... Ale czytałam dużo dobrych opinii.
Zdradzisz swoje sprawdzone źródło? ;-)
 
Tusia ja też używałam, leczyłam swoją chorobę zawodową - zapalenie gardła. Oliemu też uzywalam ale do inhalacji lub jako spray do nosa przy glucie. Wiem do wszelkich zmian skórnych, ranach, zapaleniach itp się sprawdza ale trzeba mieć ze sprawdzonego źródła bo z apteki to głównie tonik do przemywania trądziku.
 
reklama
Jeśli było metaliczne to przy jakiejś mega mega dawce może...? ;p teraz w zielarniach już nie ma srebra do użytku wewnętrznego, zostały toniki do użytku zewnętrznego

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry