reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

Dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy Monisiu!Ja zamierzam rodzić sama,obecność męża chyba by mnie jeszcze bardziej stresowała,bardziej przejmuję się tym że nie będę umiała dobrze zaopiekować się od razu Maleństwem.Ale przecież nie ma co tragizować,to będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu,żeby już tylko można było dotknąć Dzidziusia i Go przytulić!
 
reklama
Witam przyszłe mamy! Mój termin waha się pomiędzy 26 a 28 styczniem. Ale coś czuję, że będzie wcześniej ;-) Pierwszy poród też miałam 4 dni przed terminem.
A obecnie czekamy na malutkę Lenkę :-)
 
witam wszystkie przyszle mamy ja mam termin na 25 stycznia ten termin to normalny porod ale wyznaczono mi wstepny termin cesarki na 15 stycznia ze wzgledu na wzrok. chcialabym juz miec to za soba:-(bo strasznie sie stresuje:(
 
MYSZOREK nie stresuj się ja też jestem w takiej samej syuacji cesarka ze wzgledu na wzrok!! ale damy radę!!Ja mam termin porodu 21 stycznia ale jeszvze cc nie zyznaczyli mi.. ale pewnie wcześniej będzie
 
Ja mam termin na 12-stego stycznia ale czuje,ze bedzie ciut wczesniej...dzisiaj kumpela mi powiedziala,ze w jej horoskopie bylo ze komus jej otoczenia urodzi sie dziecko 13 grudnia:dry: nie chce w grudniu a juz tym bardziej 13-tego...:crazy:
 
reklama
Przeciez ja nie werze w ten horoskop-bez przesady...tak tylo napisalam bo nie dosc ze ja sie stresuje ze urodze przed terminem to mi jeszcze inni mowia,ze na to wylada.a tak przy okazji jestem ANTYhoroskopowa:baffled:
 
Do góry