reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej!
Zrobiło się ciepło na dworze słonko świeci, trochę wieje i cosik nas wywiało z naszego forum. ;-)Ja korzystam z każdej okazji i jak tylko nie pada śmigam ze swoją Wiki na spacery do Parku Kasprowicza. Przynajmniej w ten sposób odpoczywam, bo moja córcia porządnie raczkuje i przymierza się do chodzenia czyli wszędzie jej pełno:-) Nie mogłam się doczekać kiedy będzie raczkować i chodzić , a teraz z łezką w oku wspominam jaka była mała, słodka i mało ruchliwa w rożku:-)
Odezwijcie się Mateczki Szczecinianki!
 
reklama
Witam i pozdrawiam:)
Ja siedzę z Wiki w domku i dopiero wieczorem mam czas żeby zajrzeć na forum:)
Córcia raczkuje (albo lepiej powiedzieć że perszinguje na kolankach) i teraz muszę jej strasznie pilnować:-) więc nie ma czasu na szperanie w necie.
 
Dziewczyny! Pomóżcie, proszę, szczecińskiemu hospicjum dla dzieci...

Hospicjum stanęło przed groźbą likwidacji. Pieniądze pozyskiwane z NFZ realizują zaledwie jedną trzecią potrzeb hospicjum. Prawie połowa (ok. 400 tys. zł. w 2007 r.) potrzebnych środków pochodzi z 1% podatku. Niestety w tym roku zmieniły się przepisy: w zeszłym roku pieniądze z urzędów skarbowych spływały na konto hospicjum systematycznie od stycznia. Teraz Izba Skarbowa poinformowała, że będą one wpłacone nie wcześniej niż w czerwcu. A środki z NFZ skończą się wkrótce. Hospicjum jest fundacją – nie wolno im się zadłużyć. Jeśli skończą się środki, trzeba je będzie zamknąć.

To jest naprawdę bardzo przydatna organizacja – wypróbowałam (niestety).

Więcej tu https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/jedrek-i-hospicjum-15589/


DANE:
Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci
Al. Powstańców Wielkopolskich 66/68

70-111 Szczecin

Konto bankowe: 75 1500 1722 1217 2006 9774 0000

Jeżeli chcielibyście wpłacić 1% - nr KRS: 0000234513

(dane możecie zweryfikować tutaj: www.zhdd.szczecin.pl )
 
hej dziewczynki:-)
co tam u Was?
ja chora leżę w domku ... jakieś zapalenie oskrzeli się przyplątało i zaraz płuca wypluje... na dworku pizdzi - ze tak powiem a mały wrzeszczy:baffled:
Joasia - jak się ma brzunio?:-)
 
Hej!
Hana jak fajnie że się odezwałaś bo już myślałam że nasze forum zamarło całkiem:-(
Pogoda taka do kitu że siedzimy z Wiki w domku i z tęsknotom wypatrujemy słoneczka za oknem:tak:
Wiki wychodzą teraz trzy zęby naraz więc jest całkiem ciekawie:dry:
W nocy śpi ale w dzień tak marudzi że czasami staję na rzęsach żeby ją zając i nic z tego nie wychodzi:-(
Mała przymierza się do samodzielnego chodzenia, więc najchętniej cały dzionek spacerowałaby trzymana za rączki, biedne moje plecy;-)
 
hejka dziewczyny ja też miałam zapalenie oskrzeli miałam zwolnionko do piątku a jutro już do pracy czuję się w zasadzie już dobrze czasem coś tam odkaszlne
moja mała Wiki jeszcze nie raczkuje a raczej odstawia turlanki na podłodze i wsz ędzie jej pełno
 
Hey:-)my także jesteśmy ze Szczecina mieszkamy na Pogodnie obecnie spodziewamy sie córci Wiktori, która przyjdzie n a świat w lipcu:-) już nie mogę sie doczekać spacerków z naszą pociechą pozdrawiam Wszystkie mamy Szczecinianki
 
Witam jestem z prawobrzeża chętnie poznam młode mamy z okolic na wspólne pogaduchy i spacery. Mam 2letnią córeczkę. Pozdrawiam osiedle Słoneczne:-)
 
reklama
hej laseczki
wiosna dzis co?
az zyc sie chce!!!

i praca cieszy
i marudne dziecko - nawet:sorry2:
co tam u Was?
joasia - wzywam Ciebie jak się brzunio?
Marzena26 i agataq6- witajcie
ja jestem z pogodna:-)
 
Do góry