reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

reklama
Też słyszałam, że na brochowie przyjmują dobrzy lekarze, co do Borowskiej to zdanie mam wyrobione i nie wiem czy się tam poprawiło. Ja osobiście zdecydowałam się na to, żeby moją ciążę prowadziła Pani doktor Głembiak-Chełmońska, która przyjmuje przy legnickiej, dużym atutem był dla mnie luxmed, który mam zapewniony z pracy, ale podejście Pani doktor było bardzo dobre :)

edit:
dodaję adres strony jakbyś szukała :) pozdrówki:)
Link do: Ginekolog - Mamed - Gabinety lekarskie Wrocław
 
Hej ;) Ja również podpisuję się pod Mamed'em :) Byłam u Mariusza Wojaka. Całkiem sympatyczny lekarz przede wszystkim wszystko wytłumaczy nawet dwa razy jak trzeba. Co do Brochowa... Niestety nie mam przyjemnych doświadczeń przy krwawieniu mniej więcej w 6 tygodniu powiedzieli że i tak poronię... Nie ma to jak pierwsze doświadczenie przy pierwszej ciąży ;)
 
no coooo Tyyyy tak ci powiedzieli??????????????nie przyjeli Cie? Dawno to było? Ja wczoraj byłam na Brochowie hmm i co jesteście za Borowska?
 
no coooo Tyyyy tak ci powiedzieli??????????????nie przyjeli Cie? Dawno to było? Ja wczoraj byłam na Brochowie hmm i co jesteście za Borowska?
No niestety ..... Czekałam godzinę na przyjęcie a nikogo nie było przede mną . Położna wyśmiała mnie że tylko tyle krwi ? Moja pierwsza ciąża a sam początek pełen stresu. Kazali mi leżeć do kontroli... a później nic więcej nie powiedzieli. Babka stwierdziła że mogę wracać do pracy ( pracuję w Biedronce fizycznie) i dodała ( trzecia osoba przypomnę ) że jak ma wylecieć to i tak wyleci... No tragedia.... ;/
A co do Borowskiej... Mam jedną jedyną koleżankę która tam rodziła ale 6 lat temu. Wtedy sobie chwaliła :)
Buziaki !
 
ojejjjj no to straszne co przeszlas na Brochowie!!!!Boze masakra az mam ciarki..Wczoraj bylam na Brochowie hmm no duzo kobiet tam czekalo zadowolone..Ordynator sympatyczny z poloznymi sie nie widzialam ..hmm
 
wiecie co bo powiem Wam, ze powinni to wszedzie zmienic..w kazdym szpitalu. Taki moment jak ciaza,porod..przyjecie pacjentki do szpitala jest dla kazdej z nas stresujace zwlaszczaaaaa dla tych co sa w 1 ciazy wiec jesli to jakis mylny alarm ze to nie porod to polozne..powinny na prawde spokojnie wytlumaczyc i udzielic informacji ale jesli juz leci krew to bez przesady nie wyobrazam sobie w takim stanie wrocic do domu! Masakra!Bardzo Ci wspolczuje takich doswiadczen!A teraz jestes w ciazy?Masz juz wybrany szpital?
 
Dlatego też od razu tam poszłam a mam tam aż 5 minutek na piechotę :) No ale niestety mam nadzieję że tam wracać nie będę musiała. Niby taki zły początek a już 4 miesiąc ;) Więc wszystko idzie w dobrym kierunku.
 
reklama
Do góry