Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
tak na poczatku myslalam ze bedzie chłopak i wogole wsyztsko na to wskazywało [przesady, zabobony, itp] no ale na usg ze niby dziewucha co do czego na trzecim usg ze chłop jednakKochana najważniejsze, że dziecko zdrowe!A coś mi się wydaje, ze chyba na początku ciąży myślałaś o synku? Albo źle kojarzę.


I jest bardziej miękka.. Właściwie nic więcej mi nie powiedziała, ale to chyba nie jest dobra wiadomość.. Szyjka musi wytrzymać jeszcze 2,5 miesiąca przynajmniej..

wspolczuje 3mam kciuki zeby wytrzymala! ;-) wlasnie tego sie boje bo skad mam wiedziec czy czasem mi sie szyjka nie skraca albo cos innego sie nie dzieje ?:-( modle sie tylko zeby bylo wszystko okej z malaWeri współczuję Ci braku właściwej opieki lekarskiej. Dla mnie jest ona teraz bardzo ważna.. Przedtem nie przejmowałam się tym zbytnio,ale odkąd jestem w ciaży, to biegam do lekarzy i na badania regularnie.. Niby kiedyś kobiety po prostu dzieci rodziły, ale w końcu mamy XXI wiek??
BYłam wczoraj u mojej pani doktor i okazało się, że zaczęła mi się skracać szyjka macicyI jest bardziej miękka.. Właściwie nic więcej mi nie powiedziała, ale to chyba nie jest dobra wiadomość.. Szyjka musi wytrzymać jeszcze 2,5 miesiąca przynajmniej..
http://www.suwaczki.com/



nas czeka. Ide zrobić badania jutro żeby mieć to z głowy.ogtt to właśnie krzywa cukrowa :-)kaśka k - trzymaj się i szybko wracaj do domku (oczywiście jak tylko twoje wyniki wrócą do normy).
Ja też już po wizycie, maluch ma się świetnie z apetytem łyka sobie wody płodowe , dziś zabrałam na wizytę mojego starszego synka i pan doktor zrobił mu mały konkurs, pokazywał na USG różne narządy a synio zgadywał co to może być, calkiem nieźle mu poszło.
OLICA ja tez do tej pory nie miałam krzywej cukrowej a dziś lekarz powiedzial, że badanie wykonuje się do 28 tygodnia, niestety na tym etapie ciąży (jestem w 27 tyg) to już 75g glukozynas czeka. Ide zrobić badania jutro żeby mieć to z głowy.
Aha i mam jeszcze zrobić badanie OGTT wiecie może co to ? Bo zapomnialam spytać
O rany :-( Kaśka trzymaj się. Może leki wystarcząmy po wizycie pakujemy torbę do szpitala
wczoraj strasznie sie wystraszyłam dostałam skurcze i właściwie połowa już spakowana
szyjka za krótka do tego skurcze twardy jak kamień brzuch
okazało się że mam bardzo złe wyniki morfologii
narazie mam leki
skierowanie do przyjęcia na oddział mam na poniedziałek ale jak coś sie będzie znowu działo to mamy jechać odrazu
przy okazji będą mi sprawdzać cukier i dzidzie badać na lepszym sprzęcie
nadal nie potwierdzona dziewczynka tylko tyłek i plecki dziecko nam pokazało
trzymajcie sie wszystkie gdybym czasami nie zdążyła do Was jeszcze zajrzeć![]()
A ten szpital to tylko w celu wykonania badań, czy na dłużej ? Kurcze, a wydawało się, że idzie ku lepszemu 