reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Nie wiem czy wiecie ale nawet podczas porodu powinno się mieć ubrane skarpetki, bo nasz organizm ochładza się właśnie przez stopy, a jeżeli jest nam zimno to akcja porodowa się wydłuża itd dlatego skarpetki zaleca sie miec ubrane podczas porodu ;)
 
reklama
Mychus,wlasnie o tym pisalam zaraz nad Toba. :D

Mija,wydaje mi sie,ze w kazdym szpitalu gola. ;) Ja tam w miare staram sie byc z tym na biezaco,hehe. :p
 
praktycznie wszędzie golą - przy nacinaniu krocza i przy cc łatwiej potem szwy założyć.. :D
ja podobnie jak Agutka staram się być na bieżąco :) mężą do pomocy zatrudniam, bo sama przez brzuch już nie dosięgam :p
 
No,ja tez przez brzuch nic nie widze,ale moje zwinne paluszki wychwyca kazde niedogolone miejsce,hehehehe. ;D Wiec jestem gladka,jak dupcia niemowlaczka. :p I łogolona na styl brazylijski jak nalezy,haha. :D
 
A ja wczoraj zaliczyłam woski i też jest dobrze, jednak do szpitala zamierzam wziąść własną dobrą maszynkę jednorazową na wszelki wypadek bo juz mi kolano ogolili przed operacją żyletką i mi wystarczy!

A z podkładów kupiłam TENĘ Extra, mam nadzieję, że będą dobre. Dziewczyny w szpitalu miały i było w porządku, a skarpetki to chyba jeszcze musze kupić jakiś większy rozmiar bo przy opuchliźnie lepiej dotychczasowych nie zakładać.

Oj chyba jeszcze musze zrobić listę potrzebnych rzeczy bo nie dam rady wszystkiego spamiętać.
 
Mnie raz golili na sucho przed operacją wyrostka robaczkowego i dzięki :p

Ja też sie golę regularnie żeby w szpitalu już nie musieli ;)
 
Dziewczyny, co Wy z tym goleniem? Przecież już dawno była mowa, że to przeżytek i teraz już tego nie robią? :o
Kurczę, chyba się dopytam w swojej klinice w przyszłym tygodniu...
 
oj robią Nakrętka robią.. choćby dla naszej higieny po porodzie .. i dla ułatwienia sobie szycia.. - dlatego lepiej przyjechac juz "ogoloną "
 
reklama
Do góry