reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

no to wróciłam po wizycie ... Główka na dole, szyjka twarda i wszystko pozamykane ;/ Ktg jak to stwierdził mój lekarz "wyśmienite" :-D Skurczy brak ledwo co pojawił sie na 30% :szok: aj tam szkoda mówić jednym słowem u mnie nic się nie szykuje jak narazie.
U mnie jak zbliża się dzień terminu , lub w dzień terminu lekarz prowadzący bierze na oddział. nie wiem jak u Was...
a jak samopoczucie dziewczyny?.
 
reklama
kamisia89 najważniejsze że wszystko dobrze. fajnie że twój lekarz bierze na oddział jak jest termin. ja chciałabym żeby też tak mój lekarz zrobił bo im bliżej końca tym bardziej się denerwuję i czułabym się spokojniejsza będąc w szpitalu..
 
emi a kiedy masz termin? Bo nie wiem czy dziś było takie info czy nie albo ma skleroze... No ja tez sie ciesze ze tak robi ;) Ja chodze prywatnie moze to dlatego...Bardzo sie interesuje teraz i w sobote na kolejna wizyte do szpitala i ktg.
Corin no widać ze temat byl strzałem w dziesiątkę :)
 
Fajnie macie dziewczyny ze tyle wiecie.. ja praktycznie nic nie wiem. nikt mi nie mierzyl poziomu skurczy, nie okreslil wagi malego itp. Tylko tak czekam. Ostatnia wizyte u gin miala miesiac temu gdzie glownie stwierdzila ze mam lezec bo moze byc porod przedwczesny ale nic wiecej sie nie dowiedzialam. Jutro mam tylko kontrolke u poloznej na ktorej nic nowego sie nie dowiem :-(

Kamisia a Ty kiedy masz termin? Duzo Ci zostalo? Supcio ze wyniki masz dobre :-)

Corin czyli zobaczysz Malutka najpozniej za 3 dni, super. wtedy jej nagadasz za te zabawy w kotka i myszke ;-)
 
Oj, nagadam, nagadam hihihi jeszcze na porodowce dowie sie kto tu rzadzi ;-)

Prawda jest taka ze marze juz o tych malusich pietkach... I o tym zapachu noworodka i tych malenkich oczkach i raczkach...
I jak ja dostane to chyba poplacze sie jak dziecko , ktore dostalo prezent z marzen :-)

Jest wieczor i znow sie zaczyna. Boli mnie krzyz i ciagnie do podbrzusza i pachwin... Zaczyna sie znow akcja z przepowiadajacymi, jak miło :-(
 
Ostatnia edycja:
sunset termin mam na 29 lipca także jeszcze trochę czasu mam ;) Trzeba go wykorzystać ;) a ty?. To dziwne, że nie miałaś usg ?.
Corin współczuje tych skurczy... ale już te trzy dni wytrzymasz ;) a może jednak się szybciej rozkręci...
 
reklama
hej dziewczęta:) może mnie ktoś jeszcze pamięta, czytam forum codziennie, ale niestety nie umiałam się w pewnym momencie wbić w wątek. ja niestety przeterminowana jestem od soboty. dziś byłam na ktg i uwaga skurcze na poziomie 0-5% normalnie szał. w piatek miałam depresję do tego wróciły moje mdłość, ale od soboty czuję się jak młody bóg nawet dziś do tramwaju biegłam. chyba czeka mnie przygoda z oxy no cóż zobaczymy, bo okna wypolerowane firanki powieszone nawet podłogi wypastowałam i nic. na szczęście już bliżej niż dalej :)
 
Do góry