reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

reklama
Ja też trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
U nas już postanowione że jak będzie córeczka to damy jej na imie Amelka, dziewczyny bądźcie silne!
 
Bożę mam nadzieję żę będzie wszystko oki pocieszające jest to że większość wcześniaków ma problemy z płucami i wszystko się dobrze kończy

będę się za nie modlić
 
:)z Amelka juz lepiej, czuje sie dobrze, wszystko sie unormowalo:)za tydzien powinny juz byc z Paulina w domku. tak przynajmniej lekarze mowili, ze jesli wszystko bedzie juz dobrze to w czwartek dostana wypis. na to wlasnie sie zanosi:))

podziekowania i gorace pozdrowienia od Pauliny, mowila, ze sama chcialaby wreszcie cos Wam napisac:)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry