reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wada letalna mojej córeczki....

JASS

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Brakuje słów...

@Itsairs, jak można Wam pomóc?
Może jest coś czym możemy się podzielić? Albo zbiórka ? ( tylko nie facebookowa proszę)

reklama

ilmenau

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Aż mnie zmroziło jak zobaczyłam posta na fb, takie rzeczy nie powinny się wydarzać... :no2::no:  Otwórz kochana zbiórkę na zrzutce, postaramy się wam pomóc.

Itsaris

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Straciliśmy oszczędności i bieżące środki.
Zero poczucia bezpieczeństwa i stabilności.
Żyć się odechciewa

Ostatnia edycja:

Oczekujaca123

Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Itsaris... A jakiś okres wypowiedzenia?? Przecież nie można tak nagle...

Rób zrzutke. Pomożemy! ;*
Zawsze może być gorzej.

Właśnie zwolnili Arka z pracy.

Nie, nie żartuję.
Straciliśmy oszczędności i bieżące środki.
Zero poczucia bezpieczeństwa i stabilności.
Żyć się odechciewa

Shaer

Rozwiązania
4
Bardzo mi przykro...
Nie wiem jakim skurwysynom trzeba być, żeby okraść chore dziecko i jeszcze zdewastować jego pamiątki...

Ktoś musiał dobrze wiedzieć co gdzie macie, ktoś musiał wiedzieć czego szuka.... tym bardziej jest to bolesne...
Nie dość że Was okradziono, to naruszono Wasza intymna, domowa przestrzeń...Aż słów brakuje.
Na drugi raz niestety musicie pieniądze przekazywać do banku. Nie wyobrażam sobie tego, co.przechodzicie...

tita82

Rozwiązania
0
Dziewczyny, wpiszmy kto może na FB #tematdlauwagi. Im nas więcej tym lepiej.

reklama

Itsaris

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Nie chcemy tego nagkasniac. Już mieliśmy problem z dziennikarzem i musiałam skasować post na fb. Chcieli zrobić sensacje.
Chciałam uzyskać pomoc dla Tosi, dla nas, a ktoś chciał zrobić sensacje.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry