reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Jestesmy w szoku!
Nie spodziewałam się, że aż tak szybko pójdzie!
Jesteście wspaniałe!
Moja rodzina i znajomi też się przyłączyli. Nawet nie wiem kiedy i jak to się ruszyło :)

Myślę, że zostawię te zrzutke. To co uzbiera się więcej, będzie na inne sprzęty dla Tosi :)

Cały czas powstrzymuje się od płaczu, tak mnie to wzrusza. Dla nas to tak wiele znaczy! Macie takie dobre serca [emoji3590]

Tosia jest dziś tak aktywna - chyba czuje, że coś się dzieje :D
:** robimy co możemy.
 
reklama
Jestem trochę oszolomiona tym wszystkim :)

Jeszcze wczoraj huśtawka była prawie nie osiągalna. A teraz możemy ją dla Tosi kupić, do tego na pewno worek sako. I pewnie będę szukać sprzętu medycznego (poradzimy sobie bez hospicjum).

Wiecie jaka to ulga, że mam środki na to, żeby dać Tosi coś więcej... Nie wiem właściwie jak nazwać to uczucie. Na pewno dziwnie mi, bo nigdy nie spotkałam się z taką bezinteresowną pomocą, nigdy też nie potrzebowałam i nie brałam tak od kogos pieniędzy.

Jednak przy Tosi wiele się uczę. Czasami dumę trzeba schowac do kieszeni. Najważniejsza jest dla mnie Tosia, a jeżeli tyle cudownych osób wyszło z imocjatywą - to cudowne.

Tak naprawdę wszyscy razem robimy coś dla tego Małego Człowieka z wielkim sercem.
:)
 
reklama
Itsaris a fajnego masz księdza u siebie w Parafi?
Bo u mnie często zbierane są pieniądze na tace na chore dzieci z okolicy. Naprawdę dużo ludzi pomaga, w szczególności osoby starsze, które zwyczajnie nie mają internetu czy telefonu aby móc pomóc. Ale gdy się dowiadują ze obok nich jest dziecko potrzebujące od razu pomagają, tace sa wtedy naprawde duże![emoji106]
Zawsze możesz pogadać z księdzem jaka jest u Was sytuacja, i czy bylaby możliwość jakiejś pomocy? Ksiądz od jednej tacy nie zbiednieje, a Wam taka pomoc bardzo by się przydała. To żaden wstyd prosić o pomoc, zwlaszcza że pomocy oczekuje taki Maly Wielki Cud jakim jest Twoja córeczka[emoji173]
 
Do góry