reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Trochę mamy teraz zawirowań w życiu prywatnym... Ale jest ciągle w mojej głowie jedna myśl.....

To będą 2 święta Bożego Narodzenia z Tosią!!
Codziennie o tym myślę, jestem taka szczęśliwa, że jest z nami, nawet nie umiem opisać tego słowami.
Spotyka nas wiele nieszczęść, ale Tosia w tym wszystkim daje mi kopa do życia. Jest moją motywacją. Dla Niej wszystko!
Tosia uwielbia wszystko co się świeci, mryga i gra. Jak się uda, jutro tata kupi choinkę i ubierzemy. Przystroimy w światełka, na które Tosia będzie mogła patrzeć ❤ i mogę kupić dla Niej prezent! Dla mojej córeczki mogę zrobić kolejny prezent pod choinkę ❤
Zupełnie inaczej patrzę na święta. Chcę się nimi cieszyć, zapamiętać, z Tosia będą wyjątkowe ❤
To jest nie do uwierzenia jak silną dziewczynką jest Tosia i jak bardzo mylili się lekarze. Nie dawno jej szans a jest z Wami tak jak piszesz już 2 święta. Niesamowite, szczęścia dla Waszej 3ki:)
 
reklama
@Itsaris tych dobrych myśli niech będzie jak najwięcej. I świat Bożego Narodzenia również. Gdzieś z oddali i w milczeniu wciąż Wam towarzysze. Dziękuję, że kolejne święta możemy spędzić obok was
[emoji3590][emoji3448][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji3531][emoji307][emoji178][emoji3511][emoji92][emoji293][emoji320][emoji319][emoji319][emoji319][emoji320]
 
Cieszę się, że jesteście przy nas cały czas 💗

Życze Wam zdrowia i radości 🤗🎄 dla Waszych dzieci, rodzin ❤️ niech te święta będą magiczne - tak jak dla nas. Drugie święta z Tosiulą ❤️🎄☃️
 

Załączniki

  • IMG_20191224_061820.jpg
    IMG_20191224_061820.jpg
    760,6 KB · Wyświetleń: 583
@Itsaris - aż się łezka w oku kręci, że zostało Wam dane te drugie Boże Narodzenie. Mam nadzieję, że Tosienka dobrze przechodziła te wszystkie zawirowania świąteczne.
Co u Was? Jak sobie dajecie radę? Tośka już widzę pięknie trzyma, teraz powoli czas na rzucanie rzeczami w .. mamę ;)
 
Tosia bardzo dużo płacze, zwłaszcza w nocy. Nie śpi 2-6 tylko płaczę. Ja już chodzę ledwo żywa. Męczy ją te dziąsełko, jeszcze ząb się nie przebił :(
Jesteśmy na świętach u moich rodziców. Trochę mi pomagają, biorą Tosie na spacer, albo się pobawią. Mam wtedy czas dla siebie :)
Tosia ma jeszcze słabe mięśnie, nie ma takiej siły żeby coś utrzymać, ale daje rade :) a najlepiej to macha rączkami i potrafi wtedy nieźle walnąć mamę w twarz :)
 

Załączniki

  • IMG_20191227_180314.jpg
    IMG_20191227_180314.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 586
reklama
@Destino Tosia nosi większe 74, może niebawem 80.
Jest drobna, ale to lepiej dla nas, bo dużo spędza czasu na rękach :)

Myślę, że lada dzień zobaczymy pierwszy ząb! Jest dziurką w dziąśle i czuć ząbek :D
Az mam łzy w oczach!!!
Nie śniłam nigdy, że zobaczę Tosi ząbek! Cudownie!!!! [emoji16]
No pewnie, że cudownie [emoji16]
Może stąd ostatnio więcej płaczu. Dziewczynki mało pisze, ale jestem z Wami kochane [emoji7][emoji2956][emoji178]
 
Do góry