reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

reklama
Pieszczoszka,jakbys na mnie spojrzala,to napewno bys mnie nie nazwala kruszynka ;-) Po prostu zle rozlozone muskuly,ktore aktualanie flaczeja.To mnie najbardziej przybija :-(
 
Ja biegalam przed ciaza,duzo.Miesnie ud wygladaly pieknie,ale jak bylam chuda,potem juz troszke gorzej,chociaz z tluszczem duzo zwiazku nie mialy.Teraz zaczynaja sie galaretkowac,wiec czas zaczac cwiczyc.
 
u mnie prócz dużo powiększonych piersi (a i tak miałam spore) mam tylko ten nieszczęsny brzuch - żeby on chociaż ciążowy był, reszta w normie - tak jak wcześniej
jak tylko wywale z siebie zarazki to mam zamiar 3 razy w tygodniu chodzić na basen i duuużo spacerować, bo też widzę, że i skóra i mięśnie są w coraz gorszym stanie

pieszczoszka ja mam kremy od 1 miesiąca - a dokładniej to oliwkę, którą kupiłam w rossmanie i smaruję nią brzuch, piersi, uda i pośladki - tak jak w instrukcji napisane - przecież skóra na brzuchu od tych wzdęć też się rozciąga...
a jak się pojawi brzuch ciążowy to zacznę stosować ponoć świetne kosmetyki, które dostałam w prezencie z Ameryki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja niczego nie bede uzywala.Rozstepow nie mialam i mam nadzieje,ze ich nie bedzie.Ujedranic bede sportowo od czerwca 2012;-)
 
Do góry