reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
u nas ważenie bedzie po weekendzie ale już wszytskie ciuszki dajemy na 3-6 msc bo te mniejsze są jakby... obcisłe:sorry: i musiałam w kroku naciągac
 
my już tak mamy od tygodnia gdzieś.. hehe a mala zaledwie ma miesiąc:sorry:
ale ja sie nie dziwie bo ostatnio było tak samo.., :-) wiec jestem przygotowana i wszytsko na 3-6 msc mkiałam juz poprane i poprasowane bo wiedziałam że w tych pierwszych za długo nie pochodzi :-)

 
Witam:-D Ale dzieciaczki nam rosną:-)
A moja Igusia urodziła się z wagą 3700 i 54 cm. Przy wypisie ważyła 3520.
A dziś kończy 4 tygodnie i waży 4550. Dodam, że karmie ją piersią. Co tydzień przybiera ok. 300 g.

Pozdrawiam...
 
My też po dzisiejszym ważeniu, Bartuniu waży 4600:szok: w dwa tygodnie przytył prawie kilo bez 20 deko, no i też na samym cyckowaniu
 
witam,my dzis po ważeniu i szczepieniach, Natalia wazy juz 3600g:)w końcu zaczeła przybierac:)
 
reklama
My się dzisiaj zważymy wieczorem. Już się nie mogę doczekać bo ciekawa jestem ile na samym cyckowaniu nam wyjdzie. W zeszłym tygodniu w 3 dni było 80 gram i lekarz pochwalił ale dla mnie to mało miarodajne bo wystarczy żeby maluch był po jedzeniu. Dzisiaj zważymy go "na głodnego" :)
 
Do góry