reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

sami

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Maj 2006
Postów
4 688
Moze bedziemy wpisywac tutaj w jakim tepie zmienia sie nasza waga w ciazy, mozna tez podac wzrost. Czy duzo nam przybywa i jak szybko, skoro tak duzo jemy  ;D
Ja jak narazie to chyba przytylam troszke, bo w czerwcu warzylam 57,58 kilo, a terz 58 czasami 58,5 przy wzroscie 170cm. Zobaczymy jak ta moja waga bedzie wygladac za pare miesiecy  ;D
 
reklama
he he wlasnie sobie pomyslalam, ze ja nawet wagi w domu nie mam, ale i tak bede zagladac. Okraglych brzuszkow zycze.
 
Kurcze mi od początku przybyło już 1,5 kg, a jestem troszkę niższa od Sami, za to moja waga początkowa wyższa :-[
No cóż może powinnam bardziej uważać na to co jem. Chociaż z drugiej strony chyba nie jem dużo więcej niż przed ciążą.
W pierwszej ciąży przytyłam 16 kg. Mam nadzieję, że teraz nie będzie więcej.
 
ja waze 55\56 kg wiec tak poki co kg sie wacha a w poprzedniej ciazy przytylam prawie 20 kg buuuu a najgorsze ze tym razem apetycik tez mam ::) ::) ::)
 
A mnie apetyciku ze swieca szukac :/ . Jesc mi sie w ogole nie chce, pic za to bardzo. No, ale jak to male coudo ma we mnie rosnac jak mama na wszystko kreci nosem ehhh...
A waze narazie 63/64 kg... i do dam ze piaty tydzien za nami... Ciekawe jak to bedzie ::)
 
dziewczyny z wlasnego doswiadczenia wiem, ze najwiecej tyje sie pod koniec ciazy w 8-9 miesiacu. waga leciala mi jak szalona :)
 
reklama
Do góry