reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

Houk! Dori, święte słowa. u mnie było na koniec 20 na plusie. Też jeszce coś została, ale to nic nie szkodzi, jakoś nie przeszkadza. ;-)
Waga musi rosnąć bo dzidzia nie jest z pierza, poza tym gromadza się zapasy na karmienie. Nie ma się co martwić, ze waga rośnie...
 
reklama
no koral wkoncu zajrzałam jak pisałam wczesniej miałam problem z kompem nawalił troszku ale juz jest ok:) ale fajnie masz ze ci waga stoi pozazdroscić mi przybylo okolo 3 kg ostatnio bylo 3,5 a teraz zalezy od dnia czasmi to 2,5 czasami 3 a czasami 3,5 kg wiecej ale wazne zeby dzidzia byla zdrowa :* całuje :*
 
mloda mamusiu u mnie tez chyba sie zaczyna okres tycia bo mam duzo wiekszy apetyt:-).ale staram sie jesc zdrowo tzn. jem duzo owocow i warzyw
poza tym czuje sie juz duzo lepiej i to mnie ogromnie cieszy :-D.i ten czas tak szybko leci jutro juz 13 tydz. pozdrawiam;-)
 
kochane wazylam sie jakieś 5 dni temu to na plusie miałam tak z 3 kg a dzisiaj rano sie wazylam i waga mi spadła 2 kg mi poszło w dol i niby przytylam tylko 1kg wystraszylam sie bo przecież nie wymiotuje wiec dlaczego spała mi waga??
 
Ostatnio pisałam, ze mam jakieś 2 czy 3 kilo na plusie i na tym narazie stoi tzn. od tej pory już więcej nie przytyłam, troszke się martwiłam, ale jak poszłam do gina i na usg i lekarz powiedział, że maleństwo ładnie rośnie to już sie nie martwie - widocznie tak ma być:-)
 
W 10 tygodniu ważyłam się u lekarza i waga wskazywała 55,5 (wcześniej nie ważyłam sie chyba z rok ake wydaje mi się że ważyłam 54 kg przy wzroście 165). Teraz wydaje mi się że stoję w miejscu. Wszystkie ubrania wciąż mam dobre nawet biust urósł tylko trochę na początku a teraz już nic się nie zmienia. Zobaczymy za 2 tygodnie - idę na kontrolę to i ważenie będzie.
Poza tym apetyt mam raczej średni choć nie wymiotowałam. Chyba moja fasolka ma jeszcze czas. W końcu jest prawie najmłodsza z kwietniówek.
 
a u mnie waga wzrosla tylko o kilogram - ale wczesniej bardzo wymiotowalam.
obecnie przez moje przezibienie tez malo jem - w wiekszosci owoce.
ale maluch rosnie jak na drozdzach - wiec sie tym nie martwie.
jeszcze bede miala czas na tycie :tak::tak::tak:.
 
Ja nie mam wagi w domu, ale pamietam jak sie wazylam jak chodzilam na silownie to wazylam gdzies 63-64 kilo i na ostatnich 2 wizytach u gine tez sie wazylam i waga ciagle stoi na 64kg. A w spodnie jakos sie nie mieszcze. Lekarz powiedzial, ze czasem tak jest , ze waga stoi a cialko sie przesuwa.
 
dziewczynki jak u was z waga ? ja juz zaczelam 16 ty tydzien i nadal 1 kg na plusie. troszke to dziwne bo brzuszek mam spory.
moze to zasluga mandarynek, ktore doslownie pozeram kilogramami!:szok:
 
reklama
Na dniach sie nie wazylam, ale od kilku dni mam wrazenie , ze brzuszek stal sie jakis taki bardziej nabity. Dzis przgladalam sie w lustrze i nie wiem czy chodzilo o sweter ale mialam wrazenie ze jest mnie juz zdecydowanie wiecej. Nie chcialabym przytyc za duzo w ciazy, a jak u was?
 
Do góry