reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

Hej dziewczyny! Mi tez czas szybko leci i brzusio rosnie:-) .juz 19+3 a ja dopiero 3 czasami 3,5 kilo przytylam , nigdy nie nalezalam do szczuplutkich wiec pewnie dzidzia ze mnie troche wyciagnela.koniec 5 mieisaca , a apetyt coraz wiekszy i brzusio wiekszy.ale nie bardzo martwie sie waga dalam sobie kredyt 15 kilo i mam nadziej wiecej nie przytyc.
Slicznych brzuszkow zycze:-D :tak:
 
reklama
:-) Witam ciezarowy, z jeszcze nie wielkimi brzuszkami i malymi skokami wagi ;-) . Mam ciekawa stronke, na ktorej mozna sobie sprawdzic ile powinno sie wazyc w kazdym etapie ciazy. http://www.noworodek.pl/index.php?sm=4
Ja zawsze bylam szczupla, mimo ze sie obzeralam wszystkim od cipsow, po pizze z browarkami i cala czekolada na przekaske ;-) . Ja do jedzenia podchodze tak ''skoro cos mi smakuje, to nie moze mi zaszkodzic'' ;-). I jakos do tej pory sie udawalo ;-) . Ale skoro juz jestem w ciazy to zaczelam zwracac uwage na to co jem, bo smietnik zjadany przeze mnie moze juz zaszkodzic mojemu synkowi. Moja mama przytyla ze mna ponad 30 kg !!!!! I zdradzila mi co trzeba robic aby tak utyc :-) Wiec przekazuje wam ta tajemna wiedze: jadla 2 obiady u swojej mamy i u tesciowej, w pracy opychala sie slodkimi bulkami a w nocy jak sie budzila to potrafila zjesc 3 suche bulki, jako nocna zakonska :tak: I specjalnie nie opychala sie juz czekolada bo jej nawet nie lubi :-D . Wiec ja robie odwrotnie :-) A jak w nocy dopada mnie glodek, zagryzam jakims owocem. Bardzo lubie pomarancze i banany. Ale bardzo mnie ciekawi jak w kwietniu bede wygladac :szok: . Musze sobie koniecznie porobic teraz jakies zdjecia, bo moze zostana juz tylko wspomnienia dawnej tali :szok:
 
Iziaja wyszło mi, że w 40 tygodniu powinnam ważyć 73.20 - o kurcze jeszcze nigdy tyle nie ważyłam :szok: ale co tam, byleby nie bylo 80 kg :no: zobaczymy w kwietniu jak będzie hihi
 
Niczka 15 kilo to stanowczo nie malo na przytycie w ciazy ale wystarczajaco. tyle moge przytyc i za bardzo sie nie zmartwie ale mam w kolo kolezanki ktore tyja kolo 30 a jedne nawet 42 kilo wiec troche mnie to zmartwilo. wyobraz sobie duzych rozmiarow dziewczyne , ktora dodatkowo wrzuca na wage 30 kilo.mamao ja nie moge sobie siebie takiej wyobrazic.
Dodatkowo ciazy na mnie presja otoczenia :) dzidiza bedzie pod koniec marca a w czerwcu wesele. i jak tu sie waga nie martwic. ja juz problem z sukienka dla mnie bo taki pulpecik ze mnie :) ale coz na zmowienie uszyja . pozdrawiam serdecznie
 
witam Izaja dzieki za linka :-) . tylko kurcze juz ta wage przekroczylam o jakis 1,5 kilo. zzastanawialam sie czy nie za malo przytylam ale wynika na to ze nie. wrecz przeciwnie:-( . tam mi pokazuje ze powinnam przez cala ciaze przytyc 6 kilo.:no: nie dam rady , ale musze troche wyluzowac z martwieniem sie o wage . przeciez nie bede sie odchudzac :-D . pozdrawiam
 
ja powinnam w 40 tym tygodniu wazyc 70,6 kg- nie martwi mnie to bo juz kiedys tyle wzylam a nawet troszke wiecej -Boze jaka ja gruba bylam :szok:!
teraz waze 58 - 58,5a powinnam wazyc 59,30 -chyba mam niedowage - ha,ha.;-);-);-)
apetyt mam coraz wiekszy - a wiec niedlugo nadrobie.
pozdrawiam :tak::tak::tak::tak:
 
Miloku ja mam podobnie jak ty tzn. pod koniec czerwca (23 dokładnie) weselicho i musze się troszke pilnować coby jakoś ładnie w sukni ślubnej wyglądać :-D ale kiedy ją kupie to niewiem:confused: chyba dopiero pod koniec maja albo na początku czerwca...
A co do wagi to ostatnio się troszke zdziwiłam, bo będąc na wizycie u gina (po 3 tygodniach) okazało się, że schudłam 0,5 kilo - dziwne to jakieś tymbardziej, że ani razu nie wymiotowałam przez te 3 tygodnie i normalnie jadłam.
A nie wiecie czy to prawda, że przyrost wagi w ciązy liczy się od 3 miesiąca (czyli gdzieś tak od momentu założenia karty ciązy??? - bo mój gin mi tak powiedział)...
 
reklama
Sami wyglada na to , ze bawimy sie tego samoego dnia!! tez 23.06.ja musze suknie zamowic wczesniej bo na zamowienie mi beda szyc ze wzgledu na gabaryty(duza babka) i wzrost (182). powiedziela mi kobieta ze takich duzych nie szyja:wściekła/y: . tak mnie zdenerwowala swinia jedna:wściekła/y: .Mialam zamiar suknie wyporzyczyc ale skoro szyja na zamowienie to tylko do kupna. bede puzniej w niej do snu chodzila :tak: .
ja nic na ten temat wagi po 3 mieisacu nie slyszalam. :confused: moj gin to wogule malo mowi. jak sie sama nie wypytam to nic nie bede wiedziala:baffled:
 
Do góry