Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hejka. ja jestem w tym i w przyszłym tygodniu, ale jak wyjedziemy 5.08 to wrócimy dopiero 19.08... więc albo przyszły tydzień Piątek, albo niestety dopiero po 19...
i teraz m ise niestety pozmieniały wolne dni - Piątki mam zawsze praktycznie wolne a czasem poniedziałki albo czwartki... (opiekunka z nami niestety zakończyła współpracę )
Czyli wychodzi na to, że jednak po 19, tak żeby i Saffi mogła być. A żeby mogła być i Forever to najlepiej sobota wychodzi mi z tego 25.08 dopiero. Żeby był komplet.
Ale co Wy na to, żeby się spotkać i wcześniej w mniejszym gronie. Z Moon, Zołzą i Nutią możemy się spotkać np. 3 sierpnia w piątek. Może i Saffi udałoby się do tej pory wrócić?
Ewentualnie jak Nutria wyjedzie możemy spotkać z Saffi...
Zawsze będzie tak, że kogoś nie będzie... no ale tak czy siak umilmy sobie czas i spotykajmy się częściej
Hejka, ja 25.08. napewno nie również.:-( Albo 11 albo się piszę na 08.09. Fajnie Silva, że podjęłaś/przejęłaś inicjatywę... Szkoda tylko, że zgrać się nie możemy :-(
Dziewczyny na 3. 08 się nie załapię niestety. Wracam dopiero 5, bo R ma jakieś szkolenia całodzienne w pracy a nie chce mi się samej z dzieckiem całymi dniami siedzieć więc wolę pobyć troche u rodziców. Mam nadzieję, że następne spotkanie wypali.