reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ja go klade na kocyku :-D lub spi na mnie :-D hihi ... :tak:

Tak tak moj tez śpi albo u mnie albo u mojego na brzuchu... dziś pierwszy raz w nocy go odwróciłam na brzuch do spania .... co prawda byłam troche niespokojna bo moj mały strasznie wierci główka i bałam sie ze moze sie położyc na twarzy ale wszystko było w porzadku i mały przespał na brzuszku 4 h tak mu dobrze było... :)))
 
Hej :)za nami nocka w miarę,ale ja czuje się jakoś niewyraznie-jakby mnie jakaś chorboba brała i mam stan podgrączkowy-martwię sie żeby się nie rozchorowac i nie zarazić dzidziusia.
ja znów z małym na rękach.A jesli chodzi o kladzenie na brzuszek,to jak najczesciej klade synka wlasnie na brzuszku,ale tylko kiedy nie spi,czasem spi brzuszkiem zwrocony do mnie-na moich rekach-brzuszek do mojej klatki piersiowej.Na brzuszku klade go czesto przed karmieniem,zeby mu ulatwic pozbycia sie gazów z brzuszka.
 
WitJCIE!trochę mnie tu nie było..
u nas ok..mała rośnie jak na drożdżach..w środe skończy już miesiac..w nocy budzi sie tylko do karmienia:] karmię butelką bo nie miałam i nie mma dalej pokarmu mimo że przystawiałam małą i cudowałam ze ściągaczką..
mam pytanie do mam które podają swoim dzieciom witaminy D3 i C,bo ja podaje je od piatku i od piątku codziennie ale raz dziennie małą czyści ma rozwolnienie..kupka jest zółta,ale mała nie płacze,nie ma twardego brzuszka..no i jak pisałam załatwia sie tak raz dziennie..no i nie wiem czy sie nie pokoic i isc do lekarza czy to normalne?
 
Ostatnia edycja:
WitJCIE!trochę mnie tu nie było..
u nas ok..mała rośnie jak na drożdżach..w środe skończy już miesiac..w nocy budzi sie tylko do karmienia:] karmię butelką bo nie miałam i nie mma dalej pokarmu mimo że przystawiałam małą i cudowałam ze ściągaczką..
mam pytanie do mam które podają swoim dzieciom witaminy D3 i C,bo ja podaje je od piatku i od piątku codziennie ale raz dziennie małą czyści ma rozwolnienie..kupka jest zółta,ale mała nie płacze,nie ma twardego brzuszka..no i jak pisałam załatwia sie tak raz dziennie..no i nie wiem czy sie nie pokoic i isc do lekarza czy to normalne?


Wiesz co ja podaje tylko witamine D3 i moj robi normalne kupki.... Nie ma problemu z brzuszkiem... Moze zadzwon do położnej spytaj bo mała Ci sie moze odwodnic a takiemu małemu dziecku dużo nie trzeba... Ja tez karmie butelka i moj tak samo robi jedna kupke dziennie czasami sie zdarza ze zrobi dwie ale to rzadko...
 
Położna powiedziała żeby odstawic wit.C:] i nie ma powodu do paniki;) kamień z serca hehe;)
mam jeszcze jedno pytanie,bo nie pamiętam jak sie wklejało i gdzie te suwaczki,żeby same wyskakiwały?Podpowiecie?bo za każdym razem jak pisze posta to go musze wklejac;/
 
Bry:-D:-D:-D

My dzis juz mamy spokoj z brzuszkiem na szczescie ale mam pytanko do mam ktore karmia butelka... Ile razy wasze maleństwa robią kupke w dzien???

patrycja Nasz Bartuś przeważnie robi jedną czasem dwie kupki na dobę:tak::tak::tak:

Dziękuję za pamięć- jeśli ktoś jeszcze o mnie pamięta:-D bo ja o was często myślę.

No pewnie agapa, że o Tobie pamiętamy:happy2::happy2::happy2:

mam jeszcze jedno pytanie,bo nie pamiętam jak sie wklejało i gdzie te suwaczki,żeby same wyskakiwały?Podpowiecie?bo za każdym razem jak pisze posta to go musze wklejac;/

olenka musisz ten BBCode wkleić w "edytuj sygnaturę":-D:-D:-D

Muszę Wam napisać, że jak wczoraj siostra od Mężusia wzięła Bartusia na chwilkę do siebie i Go ululała około godziny 18:00 to spał, aż do 1:00:szok::szok::szok: strasznie się zdziwiłam jak w nocy się obudził, a ja zobaczyłam, że na zegarku jest już 1:00:szok::szok::szok: hehhe i teraz ciotka się wkopała i będziemy jej dawać Bartusia do usypiania, ale po kąpieli, bo wczoraj już nie chcieliśmy Go budzić -> tak słodko spał:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Ehhhh ta pogoda mnie dobija (ale Was chyba też), bo u Nas sypie śnieg jakby był środek zimy i nawet nie można się nigdzie się ruszyć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
no własnie co tu tak pusto ? :-D

oj ale dostalam prezent od mojego :szok: i to bez okazji :szok:
kochany jest :sorry: taka bielizne :szok: co mu kiedys wspominalam ^^
 
reklama
no własnie co tu tak pusto ? :-D

oj ale dostalam prezent od mojego :szok: i to bez okazji :szok:
kochany jest :sorry: taka bielizne :szok: co mu kiedys wspominalam ^^

Ja tez dziś dostałam prezent od mojego:wściekła/y::wściekła/y:
kilka dni temu prosiłam go zeby sprawdził szafke w kuchni bo miałam wrażenie ze zawiasy odstaja od ściany..... oczywiście nie sprawdził.... Dzis jak wyciagałam przyprawe to spadła...mało brakowało a by mnie zabiła... na szczescie nic mi sie nie stało mam tylko sina noge ale jak go dzis dorwe jak przyjdzie z pracy to chyba zabije :no::wściekła/y:
 
Do góry