reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczyny upał nieziemski...
Alicja znowu się bedzie męczyła... znowu na spacer wyjdziemy dopiero wieczorem... ech...
nie siedźcie za długo na słońcu brzuchatki bo to niebezpieczne
a nawet jak się w cieniu wylegujecie to duuuużo pijcie...
Miłego dnia
 
reklama
Witam się z rańca :-)

W. dzisiaj został w domu :-) więc wpadam na chwilkę.

Asiu mam nadzieje że w nocy już kaszlu nie było/
Pati ale Ci się okazja trafiła.
Agatko ktoś Cię już ostatnio o to pytał... Jaki ALicja nosi teraz rozmiar ?

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Agatko ktoś Cię już ostatnio o to pytał... Jaki ALicja nosi teraz rozmiar ?

Nie uwierzycie ale 68!!!! a niektóre rzeczy ma już 74!!!
2 bluzeczki i 3 bodziaki!!!
a zaczynałyśmy od 56

56 ponosiła 2 tygodnie
62 no nawet cały miesiąc
68 kupiłam niedawno i nawet nie ubieram bo kupiłam tonę szmat a Ona gania tylko w koszulkach a tam wszystko na długi rękaw
74 zaczęłam kupować bo są luźniejsze i jej wygodnie...

masakra
ale normalne dzieci ponoć tak szybko nie rosną:)
 
She - jak się czujesz? Mam nadzieję, że dorwałaś jakiegoś laryngologa.
Agatko - dziękuję, rozwiałaś moje wątpliwości, bo wczoraj w sklepie dla maluchów babka wciskała mi, że dziecko pomimo, że maleńkie to i tak powinno leżeć w cienkim, ale długim rękawku, a u nas w domu chłodniej niż na dworze, ale i tak gorąco nieziemsko. Dlatego wczoraj miałam dylemata, bo większość mam krótkie rękawki, ale z dwa chcę kupić długie i nie byłam pewna czy dwa to ok, ale chyba starczy :-) Najwyżej na szybko dokupię. Chcesz nam wkleić zdjęcie Alicji w takiej koszulce cobym mogła sobie jeszcze zerknąć jak ona cienka/gruba jest? :dry:
 
`Witajcie krejzolki

ale upał na dworzu - ojj wieczorkiem na bankuwer bedzie padało

Pati spryciaro , prawie ,ze za darmo te dziny super :-D

Jesli chodzi o ciuszki , żałuje,ze nie słuchałam koleżanek jak mówiły,zeby duzo 56 nie kupywac, mogłam kupic tylko wyprawke taka do szpitala i na tym sie zatrzymac,a nie sie tak podniecac :confused:


A w nocy to zle spałam, tak mnie brzuch jak na okresa bolał - masakra jakas :szok:. A teraz niedobrze mi ,bo zjadłam rogaluika 7days czekoladowego , mam jeszcze pol kilo truskawek i trzy banany :tak:
 
No to faktycznie za bardzo ten rozmiar 56 jest niepotrzebny... mnie i tak jakoś wydaje się że Szymon urodzi się duży.

ewela u Ciebie już torba spakowana ? Bo te Twoje objawy to na jedno wskazują.

Ja zamówiłam jeszcze dzisiaj dwie pary spodni MAMA LICIOUS lniane spodnie ciążowe BIAŁE L (1073994684) - Aukcje internetowe Allegro i drugie takie same tylko czarne MAMA LICIOUS lniane spodnie ciążowe CZARNE L (1074005182) - Aukcje internetowe Allegro

Pewnie będą trochę za duże, ale z drugiej strony może mi przez wakacje jeszcze tyłek urosnąć...a wolę żeby były luźniejsze. Zainspirowała mnie mama bo mnie wczoraj opieprzyła że chodzę w jeansach.
 
Witam się z Wami...

ja dziś w pracy... po prostu płynę

dziewczynki kochane napiszcie mi czy w 11 tygodniu odczuwałyście coś specjalnego, miałyście jakieś objway ciązy ?
bo ja nic nie czuję i zaczyna mi psycha siadać...
wizytę mam 16.06. - wiem że to tylko parę dni i się wszystkiego dowiem...
ale mama mega dołka
 
Cześć Laseczki. No niestety w nocy też miałam 2 ataki. Ale teraz mam wrażenie, że ten kaszel się odrywa. Jest mi łatwiej go odkaszlnąć. Gorzej, że skwar z nieba leci i po prostu żyć się nie da...

Lena ja Ci nie pomogę, bo w sumie gdyby nie teraz kopniaki mojej Córci to ja wcale nie mam objawów ciąży :-) Ani nudności, ani wymiotów, ani specjalnych zachcianek. Nic kompletnie :-)

Widzę, że szał zakupowy trwa. A ja od mojego M dostałam pewną pulę na wydanie w ramach prezentu urodzinowego i... nie mam pojęcia na co ją wydać :-)
 
Lena77 - kochana, nie panikuj każda ciąża jest inna, She nie miała objawów, ja z kibelkiem pod pachą chodziłam. Na pewno jest wszystko ok, nie martw się, bo niepotrzebnie stresujesz dzidzię.
She - no to dobrze, że coś się ruszyło, ale do lekarza idziesz?
Ewela - u nas od kilku dni jest tak, że w dzień gar, wieczorem pada, ale oddychać i tak nie ma czym :no:
Mysza - super te spodnie, zobaczymy co ja dziś upoluję w sklepie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć laseczki!

Ależ upał... a w Szczecinie chłodno

Ewela, oj możesz na ten egzamin nie dotrzeć jak masz takie objawy. Możesz wtedy zdawać zupełnie inny egzamin:-)

Lena77, ja też po 12 tc nie miałam żadnych objawów. No tylko spać mi się chciało. Nie martw się jak się zaczną kopniaki to będziesz mieć czasami dość.


She odwiedź kogoś mądrego, taki kaszel jest b. niedobry dla małej. Napina Ci się wtedy pewnie cały brzuch co?

Ja mam dziś wrażeni- w sumie już od wczoraj że Młody niewiele się rusza. Jak mu podokuczam to się ruszy, ale niesamowicie leniwie. Tłumaczę sobie że to przez upał. Ale jutro wizyta i ktg. Zobaczymy jak będzie. Proszę o kciuki.

Dziewczyny wy o ciuchach, powiem tak, ja typowo ciążowych to mam 2 pary spodni, spódnicę dżinsową i tyle. Reszta to legginsy, bluzki i tuniki kupowane w zwykłych sklepach np h7m, orsay, tyle że większe i elastyczne a teraz to wogóle królują sukienki, bo spódnica dzinsowa grzeje niesamowicie tym golfem, to samo spodnie. Mam też spodenki chyba z c&a które są biodrówki ale elastyczne więc mieścimy się w nie oboje. Naprawdę teraz w sklepach są takie ciuchy że można coś wybrać i wcale nietrzeba przepłacać za "ciążowe typowe" Aha, jeszcze sukienkę z H&M mam, ciążową, ale przestałam się w nią mieścić:-) a w bawełniane zwykłe, jak najbardziej
Dziewczyny wysłałam kasę za kołyskę i kobieta się nie odzywa od tamtej pory, zaczynam się niepokoić.
 
Do góry