reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy na świecie!!!

Kacha gratuluję koszykarza, póki co to długością pobił wszystkie dzieciaczki (a dorównał memu siostrzeńcowi i wagą i wzrostem więc ma u mnie szczególne względy Twój Synuś.
Suzi, Siwa, Weronika - Wam również gratuluję Waszych Skarbów. Niech rosną zdrowo, mleczko niech Wam płynie strumieniami i jak zwykle: PRZESPANYCH NOCY życzę.
 
reklama
Już nie wiem komu imiennie gratulowałam a komu nie więc dla wszystkich szczęśliwych mamuś i nowo narodzonych maleństw dużo zdrówka i ogromne gratulacje :-)
 
Kochane mamusie serdeczne gratulacje dla Was wszystkich bo nie wymienie kazdej z osobna!
 
reklama
Do góry