reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

Zdrówka dla chorowitków. Kondzio tez chory, temp miał w sobote 38,4 najwiecej wiec do zniesienia,ale antybiotyk dostał. Doktor chciala dac mu Zinnat,ale poprosiłam o jakikolwiek inny i bierze Augmentin ...
 
reklama
Zdrowka dla dzieciakow
Jenni wlasnie po chorobie (goraczka 40,5) ale juz minelo i jutro smiga do przedszkola a ja sie kuruje bo na mnie przelazla choroba
 
Zdrówka dla wszystkich chorych.
Tycia Kuba tez by nie wzioł do ust zinnatu.
Mój mały Łobuz został w domu,bo ma biegunke i nie moze zdazyc na toaletę.Biedaczek...Rozrabia za dziesięciu,ale ta biegunka.
 
o rany ale sie choróbska rozszalały:szok: duuuzo zdrówka dla waszych dzieciaczków:tak::tak:
Patch ale masakra z ta temperaturą:szok: współczuję:-( jak Staś teraz??

Agusia nie ma za co....:sorry: jak Sara?? wszystko przeszło juz??
 
Duzo zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow. :tak::tak:
Milenka ostatnio brala przez 10 dni zinnat. Po pierwszej dawce byl pawik, na szczescie kolejnie lykala.
 
U nas WSZYSTKO DOBRZE
czysto osłuchowo,gardło czyściutkie :) i w ogóle cacy wróciliśmy od lekarza
daliśmy rade bez tego cholernego antybiotyku !!!!!!

zdrówka wszystkim
 
my też po kontroli i super żadnych śladów po chorobie ale ma zostać do czwartku w domu no w piątek na pasowanie na przedszkolaka ma iść i bawić się dobrze to zalecenie lekarza.

przy okazji szaleją infekcje na maksa szpital zawalony dziećmi aż serce ściska.mega zapalenia oskrzeli i anginy z ciężkimi gorączkami.dlatego zaproponowała by został w domu na wszelki wypadek by nic nie złapał.a Szymka grupa dziś liczyła 10 cioro dzieci.
 
reklama
Do góry