reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Kurcze, a specjalnie dodałam go galerii na babyboom żeby było widoczne :/

IMG_0151.JPG


Dajcie znać czy teraz widać, bo ja widzę oba zdjęcia :/
 

Załączniki

  • IMG_0151.JPG
    IMG_0151.JPG
    13,3 KB · Wyświetleń: 643
reklama
Słodko będzie ubrać chłopca w różowe body z królikiem. Żartuję jak potwierdzi się, że to chłopak to komuś je oddamy. Wstyd się przyznać, ale mama ma dużo większe łupy, a babcia największe, ale ich jeszcze nie widziałam :/ Jak dorwę do uwiecznię.
 
To ja również pochwalę się swoimi zdobyczami :) narazie takie neutralne bo nie wiem jeszcze co mi w brzuszku gra ;) i były takie promocje że nie mogłam się z mężem oprzeć i musieliśmy już coś kupić :) a były również takie słodkie typowo czy dla chłopca czy dla dziewczynki a tu dupa blada :D
 

Załączniki

  • 1455892225836.jpg
    1455892225836.jpg
    75,5 KB · Wyświetleń: 128
Słodko będzie ubrać chłopca w różowe body z królikiem. Żartuję jak potwierdzi się, że to chłopak to komuś je oddamy. Wstyd się przyznać, ale mama ma dużo większe łupy, a babcia największe, ale ich jeszcze nie widziałam :/ Jak dorwę do uwiecznię.
ja mam duzo z rozowym po corce i w domu pewnie bede chlopcu zakaldac jak malutki- pzrecierz to nie pzreszkadza po domu moze byc :)
 
reklama
Od 62, bo na mniejsze będzie pora później bliżej rozwiązania jak będziemy znać mniej więcej wymiary Dzidka naszego. Ale na razie kupujemy to co trafimy na fajnych promocjach :) też pewnie dużo dostaniemy a znając siebie jak wpadnę w szał zakupów to Mały nawet połowy z tych ubrań nawet nie przymierzy. Więc im później zacznę tym lepiej :)
 
Do góry