reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Ja używam katarka plus. Podobno to jest nowsza wersja od katarka coś tam jest poprawione, chyba łatwiej się czyści. Uważam ze jest super, ostatnio moja Mała miała często katar, nie wyobrażam sobie bez KATARKA fukcjonowania :-). Dla samego dziecka sam moment usuwania kataru nie jest przyjemny ale zaraz po skończeniu córeczka jest juz uśmiechnięta.
 
reklama
okasia zajebiscie sobie radzi w trudniejszym terenie bo ma duże kolka i opony a nie plastiki i kołeczka sa podwójne i zwrotne poza tym wózek ma świetne amortyzatory i nie telepie dzieckiem to jest mega fajny francuski produkt

Niania Angela zawidowa wlasnie taka miałam

Co do katarka to miałam i to i fride nie widzę większej różnicy :) ale Anka tez nie często chorowała wiec nie używałam zbyt dlugo
 
A no i. Etyn orzeczony możesz wszytskie części wkładać w dowolna stronę albo przodem albo tyłem do kierunku jazdy
Raczka sie obniża i podwyższa przez składanie w poziomie wiec można dopasować a spacerowe siedzenie jest dobre juz od 4 mies bo dziecko może w nim leżeć jak w bujaczku (całe sie pochyla a Kię tylko plecki) polecam tez poszukanie w komisie bo można na prawdę tanio kupić ponieważ nowy jest dość drogi no i ten model nie te trzykołowe (korzystałam gorszy) to jest chyba trophy. 2 ale nie dam ręki uciąć jak bede u rodziców to zerknę w piwnicy bo został nam tylko stelaż :) resztę mieliśmy pożyczoną
 
Ja mialam nianie przy pierwszym dziecku. Rewelacja. Moglam siedziec w ogrodzie, wieszac pranie i jak uslyszalam placz to od razu lecialam. Bardzo przydatna i pomocna rzecz :-)
 
Ok dziewczyny. Trzeba rozruszać ten wątek, pierwszy trymestr już za nami, więc pora na zakupy!
Idę na pierwszy ogień, to są na razie moje mikre zdobycze. Mam nadzieję, że jak tylko trochę ustabilizuje mi się samopoczucie to zacznę na serio kompletować wyprawkę, bo czasu ucieka, a do kupienia pozostaje WSZYSTKO :)
Zobacz media 717259
 
reklama
Ok dziewczyny. Trzeba rozruszać ten wątek, pierwszy trymestr już za nami, więc pora na zakupy!
Idę na pierwszy ogień, to są na razie moje mikre zdobycze. Mam nadzieję, że jak tylko trochę ustabilizuje mi się samopoczucie to zacznę na serio kompletować wyprawkę, bo czasu ucieka, a do kupienia pozostaje WSZYSTKO :)
Zobacz media 717259
nic mi sie nie wyswietla :(
 
Do góry