reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

U mnie może być tak samo, na razie wydaje mi się, że nie skompletuję wystarczająco dużo ciuszków, a potem pewnie będzie aż za dużo. Na razie plan na "po wypłacie" jest taki, że kupujemy komodę i akcesoria: podgrzewacz, sterylizator, butelki, smoczki itd. Chyba, że uda się trafić na jakieś fajne promocje to będziemy modyfikować plany. Już się nie mogę doczekać, jutro jedziemy do dużego sklepu z art. dla dzieci na pierwsze zwiady. Mam nadzieję, że znajdę tam upatrzone modele wózków i coś mi się wyklaruje. Chcieliśmy kupić już łóżeczko, ale to jednak za duży gabaryt, tylko by nam zagracał mieszkanie.
 
reklama
Ja już się nie mogę doczekać zjazdu do polski i również wybrać się na takie zakupy :)
Też już bym pochodziła poogladala....ehh a jak zjedziemy to jak zwykle wszystko na wariackich papierach będzie robione....
 
okasia piękne to pierwsze łóżeczko:yes:, jakby się uprzeć to dla chłopca też może być, ale faktycznie jakoś tak bardziej z dziewczynką się kojarzy :) mi też zawsze podobały się białe i też miałam białe dla synka.

Kurczę ja prawie wszytsko mam po synku, na pewno jakieś ciuszki, kocyk, pościel kupię, ale będzie brakowało mi tego "szaleństwa" zakupowego -łóżeczko, wanienka, przewijak, wózek itp :) cieszcie się tym :)
 
No ja znalazłam ciekawą ofertę z szufladą i materacem w komplecie, fakt łóżeczko klasyczne,
ale cena fajna, u mnie w sklepie samo łóżeczko bez szuflady kosztuje 220pln a materac gryczany 100pln,
także u siebie na pewno nie kupię ;) choć pewnie szefowa liczy że będę u Nas w sklepie kompletować wyprawkę,
to się zdziwi noo
Link do: ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE DREWNIANE WIKI+SZUF+PKG BIAŁE !
 
Może dostaniesz solidny rabat :) chociaż przy takich cenach w internecie szefowa raczej nie jest w stanie udzielić Ci zadowalającego rabatu. Łóżeczko bardzo ładne, my dla chłopca też chcemy klasyczne. Super, że ma szufladę, z dzieckiem miejsca do przechowywania rzeczy nigdy dość :)
 
Byłam w sklepie, sporo mi się rozjaśniło. Jeździłam wózkami jak głupia, ale to jest tak ważny wybór, że trzeba temu poświęcić trochę czasu. Generalnie jestem bardzo zadowolona z tego dnia :) Nic nie kupiliśmy, bo asortyment to głównie wózki i foteliki samochodowe.

Poza tym zadzwoniła do męża kuzynka, która urodziła dziecko w sierpniu i pytała czy chcemy rzeczy po małym. Dwa razy pytać nie musiała :) Dostaniemy ciuszki, fotelik samochodowy i pewnie inne akcesoria. Chciałam już zacząć kupować, ale muszę dwa razy zastanowić się nad każdą rzeczą żeby potem nie mieć dwóch podgrzewaczy i dwóch wanienek :) Z większych zakupów pozostaje mi wózek, komoda i łóżeczko. Z jednej strony odetchnęłam, że sporo zaoszczędzimy i zdążymy wszystko zorganizować, a z drugiej jakoś tak mi smutno, bo nie będę mogła poszaleć i powybierać rzeczy jakie mi się podobają w 100%.
 
reklama
kassia super, widziałam ją dziś w sklepie, jest bardzo ładna i w bardzo dobrej cenie, jak na taki gadżet. Trzeba sobie uprzyjemniać czas oczekiwania na dziecko.

Uwielbiam chodzić po sklepach odzieżowych i wyszukiwać ciuszków dla malucha, ale prawda jest taka, że jakbym mogła to zamknęłabym się w Auchan albo innym wielkim markecie z wielkim działem dziecięcym i tylko tam kupowała. Nie dość, że wybór spory to wszystko jest tak dobrych cenach, że można zamknąć oczy i wybierać*. Dziś widziałam takie piękne śpiochy, body z biedroneczką, skarpeteczki z krabem, a jak zobaczyłam trampki to odleciałam. Niestety zakupy z mężem to jak pójście na randkę z przyzwoitką i jedyne co udało się kupić to zwykłe białe skarpetki :/ Niech tylko przyjdzie wypłata, a on pójdzie na długi godziny do pracy!

*nie dotyczy akcesoriów tj. smoczki, butelki itp. to jest o połowę tańsze na allegro!
 
Do góry