reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

dzięki za odpowiedz
jabłuszko staram się jej dawać codziennie- nie zawsze chce, natomiast zupki podaje jej od ok.3 tygodni i dopiero teraz zaczeła tak reagować- i to mnie dziwi.
 
reklama
Moja Ola też na samym początku wprowadzania nowych pokarmów normalnie reagowała, chociaż kupki były gęstsze i rzadziej robiła - w sensie jedna dziennie a nie trzy ;-) Dopiero po jakimś czasie zaczęły się trudne dni, coś ok tygodnia miała problemy z kupką, bobki robiła po kilka na dzień, widać było, że ją to męczy, Wtedy zaczęłam dawać tą śliwkę, ale z gerbera, z hippa jest ona z kleikiem ryżowym z tego, co pamiętam, a z gerbera jest sama śliwka.
 
Dziewczyny czy podawałyście już swoim pociechom actimelka od danone???Czy można w ogóle je podawać dzieciom w tym wieku???
 
dzięki za odpowiedz.Jeszcze nigdy jej nie dawałam acimela także wolałam się poradzić.
W sumie to nigdy nie sądziłam,że cos jest w nich nie tak:confused: Ja raz na jakiś czas je piję a teraz wiadomo ( po niepotrzebnym faszerowaniu antybiotykami) :-(
Jeszcze raz dzięki za rady:tak:
 
reklama
A dziś moja wychciała surówkę z kapusty kiszonej, marchewki i jabłka... smakowało jej baaardzo - tym bardziej, że do tego była rybka tilapia z folii. Konkretne smaki moje dziecię lubi a chyba można bez problemu kiszoną kapustę podać już??
 
Do góry