reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
Dzien doberek:-) choc dla mnie niezbyt dobry bo nerki pol nocy mnie bolaly :sad: chociaz pije naprawde duzo i jeszcze do tego doszlo oslabienie organizmu, katar i ogolnie przeziebienie czuje sie naprawde fatalnie(dobrze ze J w domu). Niepamietam kiedy oststni raz chorowalam:baffled: dlatego z cala premedytacja zjadlam dzis na sniadanie salatke z pomidorkiem i zastanawiam sie nad zawieszeniem dietki bo zdrowie jednak jest najwazniejsze:happy: napewno bede piekla chlebek bo bardzo mi smakuje i ogolnie bede kozystac z przepisow dukanowskich bo sa pyszne i zdrowe ale jednak widac moj organizm potrzebuje tez innych skladnikow niz tylko nabial. Z drugiej strony chcialabym ja kontynuowac bo juz jest mnie kilogram mniej:tak::tak:
 
Marcysia głównym składnikiem diety powinno być mięso później jajka i dopiero nabiał ;-) na moje nerki działa najlepiej jednorazowa filtracja. Wieczorkiem w ciągu pół godz wypijam ok 2 litry wody i sikam jak szalona :-D:-D:-D podskocz do GP i zrób badania :tak:
 
Pauletta no super...
juz ponad 5kg mniej:)

ja dzis wazylam rano 57,6kg;-)...

Marcysia zdrowka zycze:)

ja dzis mam P+W...golabki zaraz bede robic:)
 
A ja to ostatnio sie nie waze, nie chce sie dolinowac bo cos waga znowu stanela grrr, ale dietkuje dalej .
Dzis wyprobowalam cosik nowego paluszki surimi( nigdy tego wczesniej nie jadlam) zrobila taka salateczké surimi+ jajeczka ugotowane na twardo + ogórek kiszony ( bo nie przepadam za konserwowymi) duzo lyzka jogurtu i doslownie plaska lyzeczka malutka majonezu( powinien byc dukanowski ale jakos nigdy go nie robilam i nie mam tej parafiny) sol i pieprz- no powiem Wam ze nawet calkiem smaczne to wyszlo. Wiec obiadek mialam dzis prosty grilowana piers i ta salatka, nawet mi zostala na kolacje i chyba jeszcze na sniadanie.
ehhhh jakos nie moge sie przemoc do picia takiej ilosci wody jak wypije szklanke albo 2 to jest cud, herbatki pije ale ta wodaaa wogole mi nie podchodzi i pewno woga stoi w miejscu przez to.
 
moja waga ostatnio szaleje....troche spadnie w dol i zaraz sie podnosi...mam nadzieje ze sie bujnie w dol...

ja to pije wode wieczorem jak szalona...doslownie..dwa litry w godzine albo krocej...jak siedze na dole to na gore do wc nie nadazam latac:rofl2:
 
witam sie wkoncu zdrowa na szczescie oslabienie trwalo dzien i przelezalam w wyrku wiec szybko mineloa nerki tez przestaly bolec wiec jest ok:-) dietke utrzymuje nadal tylko musialam wczesniej zaczac II faze i teraz na robie 1/1 .
Pauletta ja wlasnie jem duzo miesa, wedlin i ryb, jajka czasami a nabial to tylko jako dodatek ale i tak w pierwszej fazie to masakra byla a teraz to luzik :tak:
Ale Ty szalejesz z ta waga trzymam kciuki zeby reszta tez tak szybko zniknela:tak:
Ewelcia spoznione zyczenia dla syneczka a w takim dniu kawalek tortu to nie grzech :-D:-D
Sandrulinska ja cie doskonale rozumiem;-) u mnie J mowi, ze w glowe sie musialam mocno walnac, ze sie chce odchudzac ale ja i tak widze zbedne kilogramy, a to ze jest ich tylko pare to zawsze o te pare za duzo:-D:-D:-D
 
witajcie dziewczyny ja tez sie odchudzam od 31 stycznia, jestem na takim ala dukanie tzn jem cały czas białka plus warzywa na razie spadł mi 3,5 kg moim celem jest aby do swiat wielkanocnych zobaczyc 60kg:))wczoraj zrobilam ptasie mleczko i bardzo mi posmakowalo
 
Hje!
jak wam idzie dietka??
Pauletta,Mikimauro i reszta!
ja wczoraj przerwalam:sorry:nie dakje rady z zatwardzeniem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(...od paru dni sie zalatwic nie moge...dzis nie moge prawie ze siedziec:-:)zawstydzona/y::sorry::rofl2:,...zjadlam na razie dwa jogurty activia ze sliwka i dwa jablka i nadal nic:-(zjadlam tez bigos na obiad i kiszka:zawstydzona/y:
Jak tak dalej bedzie to chyba zazyje ten syrop z PL co mam na zawardzenie,ale wtedy juz z domu nie wyjde:sorry:
 
reklama
Oj ewelcia to nie dobrze :no: ja w tych sprawach mam przestoje na P ale jak tylko mam PW to potrafię nawet po parę razy dziennie:confused2::eek:
Ja póki co się trzymam i twardo dietkuję :tak: choć ostatnio robiłam P hot-dogi no i odgryzłam kawałek i tak sobie żułam i żułam a na końcu wyplułam żeby nie było ale chociaż smaczek miałam :-D:-D:-D:-D:cool2: ważenie za dwa dni więc zobaczymy co i jak ;-) ale zmieściłąm się już w mniejsze spodnie :-):-):-)
 
Do góry