reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Jednak nie mógł dać, kurde mać albo zapłacę albo nie zrobię. Majątku to nie kosztuje ale lekarz mówi że on nie robił by tego, nawet do ginekolog swojej zadzwonił.
 
Jednak nie mógł dać, kurde mać albo zapłacę albo nie zrobię. Majątku to nie kosztuje ale lekarz mówi że on nie robił by tego, nawet do ginekolog swojej zadzwonił.
U mnie obowiązkowym było badanie gr krwi matki- to chyba musi być nie dziewczyny?? Bo jak wychodzi rh- to wtedy jeszcze ojca krew jest potrzebna. I robiłam prywatnie bo do prywatnego lekarza chodziłam. Ok 45zl płaciłam. Ale to było na samym początku ciąży

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola miałam robione bo jest obowiązkowe ale całe życie myślałam że mam b+ a tu wyszło w ciąży, że b- i tak mamy konflikt, i spoko trudno się mówi ale co jeśli ktoś zrobił błąd i podadzą mi po porodzie ten zastrzyk.
 
Kasia, Ty nie musialas, bo masz ksiazeczke poswiadczajaca gr krwi.
Ja nie robilam z Ada, bo mialam z ciazy z Radkiem papier z gr krwi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiki ale kto miałby błąd zrobić?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
No ci w laboratorium. Nie powinno być mowy o pomyłce ale jednak się zdarzają raz na ileś. Dziewczyna pisała że była w szpitalu i robili jej grupę i miała 0 a później, nie pamiętam z jakiej okazji znów robiła i wyszło jej A. I ktoś się gdzieś pomylił i na jedno i na drugie papier miała.
Mój mąż ma na 1000% b+ bo kiedyś ciągle oddawał.
Może zapłacę te 40 zeta i już
 
reklama
No ci w laboratorium. Nie powinno być mowy o pomyłce ale jednak się zdarzają raz na ileś. Dziewczyna pisała że była w szpitalu i robili jej grupę i miała 0 a później, nie pamiętam z jakiej okazji znów robiła i wyszło jej A. I ktoś się gdzieś pomylił i na jedno i na drugie papier miała.
Mój mąż ma na 1000% b+ bo kiedyś ciągle oddawał.
Może zapłacę te 40 zeta i już
Jasne że zrób. Bedzie pewność

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry