reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

India no może Ci się pomyliło bo odwrotnie.

Mnie kolki na szczęście ominęły, jadłam wszystko. Nic tak dobrze na kolki podobno nie robi jak czas niestety.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Kulcia ale Ty wege jesteś to chyba mleka i jaj nie spożywasz?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
India sto lat kochana ! Spełnienia wszystkich a zwłaszcza tych najskrytszych marzeń ! :) :*
Dziewczyny jaki tak mniej więcej rozmiar nosi roczne dziecko ? Takie raczej normalnej postury nie chudzinka i nie jakieś duże bardzo. Chciałam kupić córeczce koleżanki taki komplet na roczek ale nie wiem jaki rozmiar wziać.
 
India sto lat kochana ! Spełnienia wszystkich a zwłaszcza tych najskrytszych marzeń ! :) :*
Dziewczyny jaki tak mniej więcej rozmiar nosi roczne dziecko ? Takie raczej normalnej postury nie chudzinka i nie jakieś duże bardzo. Chciałam kupić córeczce koleżanki taki komplet na roczek ale nie wiem jaki rozmiar wziać.
Myśle że 86 można brać ,zależy czy wysoka.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

India i ja Ci życzę wszystkiego najlepszego!!!!!!

Dziewczyny myślicie że lekarz pierwszego kontaktu może dać skierowanie na grupę krwi?
 
Lee chlebek bananowy:
3 banany, 100 g mąki ryżowej, 50 g mąki kukurydzianej, 4 jajka, łyżeczka proszku do pieczenia, 2 łyżeczki cynamonu. Banany blendujemy, dodajemy reszte składników, mieszamy dokladnie i do piekarnika, 180 stopni okolo 40-45 minut.
Ja ostatnio dałam 30 g maki kukurydzianej, 20 mąki kokosowej i mniej cynamonu i wyszedł bardziej bananowy ;)
no i ewentualnie mozna dosłodzic troszke miodem, jak ktoś woli słodsze, mi wystarczy słodycz bananów ;)

ciasto czekoladowo-bananowe:
100 g mąki owsianej (można zmielić płatki owsiane), 4 jajka, 15 g kakao, 5 g sody, 12 g oleju kokosowego, 20g czekolady gorzkiej, 120 ml mleka, 140 g banana, miód albo ksylitol czy inne słodzidło. Sypkie łączymy ze soba, olej kokosowy rozpuszczamy z czekoladą, banany blendujemy, dodajemy mleko i słodzidło, wszystko mieszamy ze sobą, do piekarnika 180 stopni 45-50 minut albo do suchego patyczka ;)

India sto lat Kochana i spełnienia marzeń ;D

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiki, mysle, ze moze Ci dac skierowanie.

Dziekuje za zyczenia [emoji8]

Moj Radek jak mial rok to 80 nosil, Adzie tez 80 wypadnie do noszenia.
Mysle, ze 80-86 beda spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry