Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a moje obie dopiero po miesiącu chyba weszły w 62,bo jedna miałam 51 cm a druga 54 cm,wiec maleństwaWiesz Aga kilka na 56 sie przyda na pierwszy tydzien albo po odbior do szpitala, ale radze w wiekszej ilosci zaopatrzyc sie w rozmiar 62, poniewaz tak male dziecko szybko rosnie. Moje dzieci np. od razu jak sie rodzily mialy po 56cm wiec dlugo nie pochodzily w rozmiarze 56.
a juz myślałam,ze tylko ja takie maleństwa miałam pocieszyłaś mnie bo u nas dzieci znajomych wszystkie jak sie urodziły miały ponad 60cm od razu wiec mniejszych wcale nie potrzebowałyIwonka mój też miał 51 i musiałam dokupić 56 ale lepiej dokupić lub zakładać większe niż kupić dużo 56 a założyć tylko w szpitalu.
moja miała 2720 g,ale w sumie była tylko 2 dni przed terminem,bo druga była juz 3200gno tak tylko że mały się urodził 2800 i wcześniej;p
ale teraz też jestem przygotowana na dużo 56.
ja niby wszystko mam ale też zawsze się na coś skuszę i z takich konkretów oprócz bielizny jak trafiłam okazje to kupiłam wczoraj w 5 10 15 zestawik sztruksiki mięciutkie, bluzeczka i koszula w rozm 62może będzie na młodego na wesele bo jak bedzie miał ok miesiaca to się wybieramy...no i polecam zajrzeć do 5 10 15 jak ktoś ma pod ręką bo duże przeceny są z kolekcji wiosennej