reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Moim zdaniem należy się kierować zdrowym rozsądkiem, a jak się ma wątpliwości to lepiej zapytać lekarza/rehabilitanta. Ja mam takiego i jestem z nim w kontakcie, polecam takie rozwiązanie.
Wiecie, producenci przebijają się w pomysłach na zabawki, ale nie koniecznie są one zdrowe dla naszego dziecka, ale producentów to nie interesuje.
otóż to:tak::tak::tak:
 
reklama
Moim zdaniem należy się kierować zdrowym rozsądkiem, a jak się ma wątpliwości to lepiej zapytać lekarza/rehabilitanta. Ja mam takiego i jestem z nim w kontakcie, polecam takie rozwiązanie.
Wiecie, producenci przebijają się w pomysłach na zabawki, ale nie koniecznie są one zdrowe dla naszego dziecka, ale producentów to nie interesuje.
W sumie racja..ja tak zrobiłam, gdy kupowaliśmy orbitreka do domu (a mam problem z kolanem po wypadku)..
 
AniaSM tutaj masz opakowanie tego kleiku ryzowego :blink:
 

Załączniki

  • DSCN8402.jpg
    DSCN8402.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 14
zakupiliśmy już małej huśtawkę, inną niż mysłałam ale ważne że już stoi na tarasie:tak:
i basen z piaskownicą w kształcie muszelki, poczekam do południa i idę z małą na dwór:-)
 
zakupiliśmy już małej huśtawkę, inną niż mysłałam ale ważne że już stoi na tarasie:tak:
i basen z piaskownicą w kształcie muszelki, poczekam do południa i idę z małą na dwór:-)
pochwal się , chcemy zobaczyć foto :tak:
jeśli chodzi o basenik to wolałabym oddzielny , bo bałabym się że przy zabawie piasek będzie lądował w wodzie i odwrotnie :tak:
Fajna ta kaszka, bo w razie potrzeby to sama dodasz owoce jakie bedziesz chciala. Ta z Hipp-a jest w smaku bardzo slodka, i nie daje jej za czesto malej.
dokładnie , kurczę czas zacząć uczyć się języka bo czasami kupuje coś na chybił trafił :-D:-D:-D i poziom produktów niepotrzebnych w szafce wzrasta :-D:-D:-D
 
kingula tak wyglądają nasze zakupki ;-) piaskownicę można zamknąć, a basenik jest oddzielnie:tak: i nie jest ani za mały ani za duży dla mojej niuni(jak widać;-)tyle że jeszcze bez wody hehe ) no i huśtawka:-p
 

Załączniki

  • DSC04883.jpg
    DSC04883.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC04855.jpg
    DSC04855.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC04868.jpg
    DSC04868.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC04871.jpg
    DSC04871.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC04856.jpg
    DSC04856.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC04857.jpg
    DSC04857.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC04863.jpg
    DSC04863.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Do góry