reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Gosiu byłam w Arkadach a to moje łupy:)))
To body super !!!! rewelacja sama bym malemu takie kupila, reszta ciuszkow tez piekna, koszula bombowa,
u mnie sprawdzilo sie to body z muszka - pawel wogule nie czuje ze ma elegancka koszule, a wystrojony jest H&M wizytowe BODY z muszką NOWE 68 (1327159366) - Aukcje internetowe Allegro
1327159366
 
reklama
Drogie te simsy :zawstydzona/y: normalne gry-mamy ich dość sporo, puzzli też.
Ale porozglądam się :tak:




A ta biżuteria nie jakaś szkodliwa? Bo kiedyś jakaś afera z koralikami była?
była ale to była jedna wadliwa seria i nie bizuteri tylko czegoś innego i szybo została ze sklepó wycofana

a wlasnei co do prazenu na swieta chcialam tunel dla Pawla bo on uwielbia chodzic przez kartony :D tylko jaki ? ;/ tyle ich jest a pozatym boje sie ze nei dojdzie juz z allegro :(
sprawdź w zwykłym slepie z zabwkami, u mnie są

co do kurierów to w zesżłym tygodniu dostałam paczkę DHLem dostarczona i sżla 1,5 tygodnia. W centrali twierdzili, ze niby droga nieprzjezdna ale sam kurier powiedzał, ze sa tak obładowni, ze nei dają rady dstarczyć wszystkiego na czas. Dlatego ja już nic nei zamawiam bo boje się, ze nie dojdzie

To body super !!!! rewelacja sama bym malemu takie kupila, reszta ciuszkow tez piekna, koszula bombowa,
u mnie sprawdzilo sie to body z muszka - pawel wogule nie czuje ze ma elegancka koszule, a wystrojony jest H&M wizytowe BODY z muszką NOWE 68 (1327159366) - Aukcje internetowe Allegro
1327159366
boskkie to body.
Właśnie sobie uświadomiłam,z ę moi chloopcy nic wyjątkowego ani eleganckiego na święta nie mają i już im raczej nie kupię, bo nie ma juz czasu na zakupy
 
Ostatnia edycja:
Oj Gosiu będą się mieli czym bawić :))) Co do mojej listy to jeszcze brakuje mi skoczka zebry ale to już w następnym roku :)))

Mama super ta mata, na dzień dziecka będzie w sam raz :)))

Hehe to my dla odmiany właśnie mamy skoczka -zebrę.
Najwyżej przytargamy ją na plecach :blink:
Malwinka dostała ją na roczek od moich koleżanek :)
 
my tez mamy zebre ala Marcel na niej jeszcze nie skacze. Póki co wchodzi, schodzi, szarpie i włacza melodie ale nie wie jak sie odbijac nozkami i krecic na boki, a Wasze maluchy??
 
my tez mamy zebre ala Marcel na niej jeszcze nie skacze. Póki co wchodzi, schodzi, szarpie i włacza melodie ale nie wie jak sie odbijac nozkami i krecic na boki, a Wasze maluchy??

Mama Oli dostal na roczek zebre i pomimo ze jest kurdupelek to skacze juz na niej czasami tez sie obroci, ja mu pokazalam sama o co chodzi hehe i czasami sadzalam go i sama naciskalam na zebre zeby zajarzyl o co biega. I tak szyciutko zajarzyl a teraz tylko wzrostu mu brakuje zeby brykac na calego ;-)
 
mamy ta sama czape z uszkami:p jaki masz rozmiar?
*6 mamy :)))
To body super !!!! rewelacja sama bym malemu takie kupila, reszta ciuszkow tez piekna, koszula bombowa,
u mnie sprawdzilo sie to body z muszka - pawel wogule nie czuje ze ma elegancka koszule, a wystrojony jest H&M wizytowe BODY z muszką NOWE 68 (1327159366) - Aukcje internetowe Allegro
1327159366
Super! Bardzo pomysłowe...
fajne te body jeszvze takich nie widzialam:p

ja dla K kupilam to wszystko po 10zl


Ale super te body! Jak mogłaś mi takich nie wziąść? A w którym H&M?
Hehe to my dla odmiany właśnie mamy skoczka -zebrę.
Najwyżej przytargamy ją na plecach :blink:
Malwinka dostała ją na roczek od moich koleżanek :)
O! Widzisz... i wtedy będzie już wszystko do kompletu :)))
 
reklama
my tez mamy zebre ala Marcel na niej jeszcze nie skacze. Póki co wchodzi, schodzi, szarpie i włacza melodie ale nie wie jak sie odbijac nozkami i krecic na boki, a Wasze maluchy??
moja zebra czeka na koniec remontu narazie schwana jest:p
Gie-oska gdzie kupiłaś te ubranka po 10zł - fajne są!!!

Pewnie u mnie w wygwizdowie to nie ma tego sklepu ;/
w h&m te ciuszki kupilam kazda szt 10zl
*6 mamy :)))

Super! Bardzo pomysłowe...

Ale super te body! Jak mogłaś mi takich nie wziąść? A w którym H&M?

O! Widzisz... i wtedy będzie już wszystko do kompletu :)))

Asia w hm na bielanach najblizej hehe a w arkadach nie bylo takich??bylo jeszcze pare szt tych bodow co ja mam moj to roz 12-18mcy:-) co do czapy co to za rozmiar *6??86cm?? czyli 18mcy tak?bo ja wzielam tez 86 taki rozmiar byl na metce z cena a potem jak zajrzalam w srodek czapy to byl rozmiar 80 i sie wkurzylam ale jest dobra i starczy do konca zimy wiec loozik:p

Asia jak chcesz to ja tez moge przytargac zebre na spotkanie ale znajac Ciebie do tego czasu i Ty bedziesz juz ja miec hehe:-)
 
Do góry