reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Ech a ja nawet zdjęć ostatnio nie oglądałam :p zaraz się jej podpytam dziękuję
-------------------------------------------------------------------------------------
chciałam proste krzesełko bez zabawek no to poszłam za radą dziewczyn i spróbowałam kąpieli bez krzesełka... fantastycznie nam idzie :D
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam krzesełko do kąpieli tylko bez tych wszystkich bajerów.
Po trzech dniach Julian bardzo je polubił, bo duża wanna na początku mocno go onieśmielała i musiał kąpać się z nami. :-p Teraz najpierw myję go na leżąco, a potem do krzesełka i może bawić się rybkami i kaczchami. :tak: A ja w tym czasem mogę umyć zęby. ;-)
 
A jaj mam pytanie z innej 'beczki" - kombinezon zimowy :-)
Zakupiłam wreszcie i wydaje mi się, że wszystkie te kombinezony nie są za ciepłe / grube. Czy może ja mam takie dziwne wrażenie? Czy na pewno naszym dzieciom w nich ciepło :) :-)
 
A ja wczoraj pod gruby kombinezon (któy nosiliśmy juz dłuugo) zalożyłam cieplutką polarową bluzę z kapturem i to był strzał w 10, bo czapa sie wreszcie nie przekręcała, a do tego po raz pierwszy rekawice.Ale o nie to był ryk :tak:
 
reklama
Do góry