reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
hmmm:confused: no właśnie co to jest?? bo ja chyba jakaś niekumata jestem, ale pierwszy raz widzę takie coś
Pamiętnik????
 
No tak, założyłam że wiecie, bo mam taki fetysz papierniczy, że mi się zdaje że wszyscy moleskine znają ;)

No więc jest to forma pamiętnika do notowania różnyhc informacji z czasu ciąży aż po 2 rok życia. Jest tam miejsce na listę potrzebnych rzeczy, i różne paragrafy dotyczące przygotowania do porodu, początkowe etapy rozwoju narodzonego już dziecka. Generalnie taki notes z przestrzenią na gromadzenie wspomnień wokół dziecka :)
 
Ja co do zasady to jestem zielona jeśli chodzi o wyprawkę ale już myślę nad zmianą pokoju w pokój dziecięcy i kupuje pierwsze ciuchy ciążowe zwłaszcza od brzucha w dół:-)
 
Sencha ja tez jestem fanka notesow hehehe a poki co swietna aplikacje pregnancy and health ++ na ipada, piekne kalendarium ze zdjeciami jak to sie dzidzia rozwija ztygodnia na tydzien, wklejanie zdjec brzuszka i takie tam madrosci. Np wielkosc plodu: w 7 tyg nasze dzidzie duze jak borowka sa! :-)

Polecam jak macie okazje :D
 
sancha- ja też Biedronkę zaliczyłam, pisałam na głównym, że są fajne ciuszki. Mi się spodobały spodnie dresowe, a co będę sobie żałować:-p
 
reklama
Dziewczyny, może wszystkie co macie doświadczenie z dzidziami pochwalcie się rzeczą z jakiej byłyście najbardziej zadowolone i kupiłybyście jeszcze raz.

Ja zacznę... Każdego z moich znajomych namawiam na monitor oddechu z nianią o taki: ANGELCARE AC401 MONITOR ODDECHU I NIANIA 2 PŁYTKI (4254753826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jest to cudowne urządzenie, które dało mi maksymalny spokój psychiczny. Kupiłam go zaraz jak Konrad mając kilka dni zwymiotował w nocy w gondoli a ja nic nie usłyszałam. Oczywiście spał na boku ale stracha się najadłam jak pomyślałam co by się mogło stać. Odkąd miałam płytki była spokojna. Czasem jak za długo nie budził się w nocy to patrzyłam na nianię czy dynda dyndałeko :)))) Często niechcący sprawdzałam jak na śpiocha wstawałam do płaczącego Konrada i zapominałam nianię wyłączyć a ta za moment alarm na cały dom. Super sprawa jak ktoś tak jak ja jest za tym aby dziecko od początku spało spało w swoim łóżeczku. Nianię (juz bez monitora) używam do tej pory jak np. idziemy do sąsiadów za ścianę. Zasięg ma ogromny bo czasem jako, że jestem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej miałam spotkania na osiedlu to mogłam spokojnie wszędzie chodzić. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam... :))))
 
Do góry