reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
Najlepsze opinie słyszałam tylko o pampersach, więc kupiliśmy pampersy new born nr 1 :tak:
li_monka napisz gdzie kupowałaś i w jakiej cenie? ;-)
 
raabit - byłam w Auchan, tam Pampersy newborny kosztują prawie 24 - ale to chyba przeciętna cena :tak:
kupiłam też te Huggisy 2 ale one dużo drożej wyszły niż Pampersy - o czym zorientowałam się dopiero w domu. Paczka 48 pieluszek wyszła aż 33zł - ja zasugerowałam się wielkością paczki bo taka dużo większa od tych pampersów mi się wydawała... nie wiem czy to zawsze taka róznica w tych markach czy akurat tak mi się trafiło :wściekła/y:
Kupiłam tam jeszcze czteropak chusteczek do pupci Pampers sensitive za 28zł ale to chyba nie wyszło dużo taniej... jakaś już byłam chyba zmęczona tymi zakupami bo z pełnym wózkiem tam podjechałam do tych pieluch no i wyszło jak wyszło :dull:
 
li_monka pytam bo ja ostatnio w hurtowni Akpol kupiłam pampersy new born za 24,99zł a potem pojechałam do rossmana i tam były po 20zł! myślałam ze coś mnie trafi! bo 5zł na paczce to uważam, ze jest baaaaaaaaaardzo dużo! takze hurtownie art dziecięcych wcale nie oznaczają niższej ceny! :wściekła/y::no::szok:
 
O to musiała być jakaś niezła promocja na te pampersy, rzeczywiście 5zł na paczce to chyba sporo... No cóż pierwsze zakupy - mamy prawo popełniać drobne błędy;-), potem nabędziemy doświadczeń zakupowych i już będziemy wiedziały co i gdzie kupować żeby było najkorzystniej:tak:
 
Dzięki Rabit za podpowiedz ja poszłam do Rossmana i kupiłam tam poczke pampersów new born za 21zł ostatnią!
 
Natalka no to miałaś szczęście :tak: następnym razem też będe szukała kosmetyków nivea baby i pieluch pampers w rossmanie bo widze ze tam jest taniej niz w innych sklepach :tak:
 
reklama
dziewczyny a czy któras doświadczona juz mamusia używała pieluszek Happy start z bella baby?? bo ja własnie takie kupiłam jakoś tak nie wiem dlaczego ale ja przynajmniej do tej pory nie skarzyłam się na produkty bella
 
Do góry