• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
ja kupilam wozek Chicco bo byl ladny, uzywany ale zero zniszczen i tanio mnie to wyszlo :tak: Fajnie sie prowadzi, ma obszerna gondole, ladne kolory i duze, dmuchane kola :happy: Nie wiem jak tam u niego z waga, ale i tak mieszkam w bloku z wina wiec moze byc ciezki w miare.
 
a i jeszcze zestaw ubranek,kupilam je już wczesniej ale zapomnialam wkleic.Juz sa uprane i uprasowane-stan idealny,naprawde bylam zaskoczona:tak:a zaplacilam za to .....7.90 :-pznowu mi sie udało:-p:-D
 
reklama
Dzisiaj zakupiłam pierwsze pieluszki dla mojego Juniorka :-)
Przed zakupami przewertowałam forum i stwierdziłam że na początek kupię Pampersy New Born - podobno najlepiej wchłaniają smółkę, kupiłam jeszcze paczkę Huggisów 2 bo mają gumeczkę z tyłu co zapobiega wylewaniu się kupki na plecki dziecka. A wy jakie pieluszki kupujecie?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry