reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
ja kupilam wozek Chicco bo byl ladny, uzywany ale zero zniszczen i tanio mnie to wyszlo :tak: Fajnie sie prowadzi, ma obszerna gondole, ladne kolory i duze, dmuchane kola :happy: Nie wiem jak tam u niego z waga, ale i tak mieszkam w bloku z wina wiec moze byc ciezki w miare.
 
a i jeszcze zestaw ubranek,kupilam je już wczesniej ale zapomnialam wkleic.Juz sa uprane i uprasowane-stan idealny,naprawde bylam zaskoczona:tak:a zaplacilam za to .....7.90 :-pznowu mi sie udało:-p:-D
 
reklama
Dzisiaj zakupiłam pierwsze pieluszki dla mojego Juniorka :-)
Przed zakupami przewertowałam forum i stwierdziłam że na początek kupię Pampersy New Born - podobno najlepiej wchłaniają smółkę, kupiłam jeszcze paczkę Huggisów 2 bo mają gumeczkę z tyłu co zapobiega wylewaniu się kupki na plecki dziecka. A wy jakie pieluszki kupujecie?
 
Do góry