reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Kupilam Kubusiowi taki pojemniczek-miseczkę (zamykaną z łyżeczką) z Fisher Price,by móc zabierać mu troszkę deserku lub obiadku na spacerek,albo nad jeziorko, jak juz wyjadę na urlop.
 
jak wyuglada sliniak jednorazowy????????????????

ja jestem na etapie szukania lozeczka turystycznego. jak jade do rodzicow to maly zbytnio nie ma gdzie spac ma ktorac takie cudo na co musze zwrocic uwage????

to nie musi byc jakis full wypas bo bedzie sporadycznie uzywane.
 
Gosia, ja to już jestem w ogóle poza skalą :sorry2:
Ale liczę, że będą też szyli takie ogromniaste, dla mam w 9 miesiącu ciąży, to moze się załapię :-D
 
reklama
Karola ja mam łóżeczko turystyczne, z daszkiem z zabawkami i moskitierą na owady,tylko dokupiłam sobie do niego materacyk bo ten turystyczny jest taki troche twardy i cienki, chociaz jak byłam z męzem na weekendzie spakowałam łóżeczko w kilka minut materaca juz nie wzielismy bo nie było miejsca i nawet dość sie wyspała Zosieńka
Ogólnie jestem baaaardzo zadowolona i nie zamieniłabym go na łóżeczko drewniane;-)Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz :tak:
Aha zapłaciłam za łóżeczko 320 zł na allegro
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry