reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

no własnie kiedys byłam to pustawo na dziecięcych ciuszkach było:dry: pewnie masz racje, zacznie się wiosna to bedzie nowy rzyt ciuchów juz wiosenno-letnich:tak:
 
reklama
W naszym lumpiku już właśnie jest sporo wiosenno-letnich ciuchów i one wychodzą najkorzystniej cenowo. Najszybciej schodzą ciuchy na aktualną porę roku. A letnich ludzie nie kupują, więc jak we wtorki jest przecena po 1 i 3 zł sztuka, to jest jeszcze naprawdę w czym wybierać.Chociaż takie naprawdę śliczne i w super stanie ciuszki nie doczekują wtorku i schodzą szybciej za wyższą kwotę.
 
a mi sie wydaje ze własnie na allegro te uzywane rzeczy to w wiekszosci (nie wszyscy) ludzie pewnie najpierw zakupuja w lumpikach a pozniej sprzedaja na allegro :confused::sorry2::rofl2:

Też o tym pomyslałam.zasem widzę jak ludzie 3-4 worki ciuchów wynoszą i to często te same panie.Albo sprzedaja na ryneczku,albo na allegro.:baffled:
Ja mam 2 ulubione ciucholandy i tam wiem,gdzie,co szukac i zawsze coś znajdę.Ale w innych to tez często nie umiem szukac.:tak:
Dziewczyny super ciuszki "wyłapałyście'
 
Karola,a za ile?;-)
Gosia,bardzo ładna Pepa:tak:.
Ja czasem wpadam do jednego Texlandu,maja tam drogawe ciuszki,ale zwykle cos wyszperam:tak:.A kiedys w zyciu bym nie przypuszczała,ze bede tam chadzac;-).
 
Tycia już przelew zrobiony więc czekam na listonosza za 70zł więc tyle co ty ale się cieszę. będzie elegant.
dzięki za namiary na aukcje.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry