reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

a Marysia alergik..? jakos nie sledzilam dawno waszego watku..
no moj tez ostatnio choruje.. i tez niemal caly czas jestem z nim sama, plus jako rozrywka - studia dzienne, ale ustawiam sobie wlasnie plan tak, zeby miec tylko dwa dni w tyg. na czesc zajec bede chodzila co drugie. nie mamy co z dzieciem zrobic po prostu.
ale wpadki sa najlepsze!! moja "nowa" ciaza to tez wpadeczka :-) pure radosc i zero stresu pod tytulem - czy sie uda, czy donosze, czy zdrowe.. ja jakos w tej ciazy mam zero obaw - z Fiolem sie trzeslam o wszystko, taki byl wyczekany :-) a teraz - mega luz. zreszta nie mam kiedy o tej majowej kruszynce myslec :-) hehe. na razie nie daje mi sie specjalnie we znaki, tylko cos zmienne nastroje mam i strasznie duzo spie. moglabym caly dzien i cala noc, a wiesz, jak to z dzieckiem mozna sie wyspac :-D
no to ja sie rozpisalam dopiero ;-)
 
reklama
hehe wreszcie ty będziesz miała starsze dzieciątko od mojego i będziesz mi udzielać rad hehe. A znajac moje możliwości pewnie zostanę mamą lipcową hihi.
Co do Marysi to niestety jest MEGA alergikiem...... :-( Na razie już jest trochę skaza przeszła ale dalej jedziemy na Nutramigenie - dlatego nie nastawiam sie na długie cycolenie bo z Marysią wytrzymałam na diecie 5 miesięcy. Tez bym tak chciała z drugim dociągnać a potem pewnie Pepti albo Nutra. a moze ktoś na górze sie zlituje i da mi drugie dziecko niealergiczne choć nie bardzo w to wierzę. Jakoś sobie nie wyobrażam - ja na diecie, niemowlak, i rozbrykany dwulatek hehe. Dlatego nie mam już takich ambicji zeby ją/jego karmić rok jak Marysie. Ale co będzie to będzie...

PS. Fakt druga ciąża to jest jakiś taki luz psychiczny....
 
ojojoj, to trzymam kciuki. alergie sa wredne i paskudne. u mnie na szczescie - odpukac - bez alergii jak dotad. w ogole nikt w rodzinie nie byl alergikiem. kiedys moze mialam atopowe zapalenie skory - ale to w wieku ok. 10 lat przez dwa, trzy lata. ale lekkie bardzo. wystarczylo tylko odpowiednio nawilzac skore. dotad mam bardzo sucha, ale juz nie tak, jak kiedys :-)
mam nadzieje,ze to ominie moje dzieciaki :-)

ja tym razem bardzo chce dziewczynke, ale cos mi niestety podszeptuje, ze bedze Lucyferek nowy ;-) hehe, pozyjemy, zobaczymy. ;-)
 
fiu, fiu... ..aenye masz już co eksponować :tak: piękny brzuszek. U mnie już też troszkę widać, choć przy pierwszej ciąży nic a nic na tym etapie.
 
Mój brzuszek w 12 tygodniu,
pict2238bd6.jpg
 
No to ja tez dorzucę apartemenick mojego puchaciątka choc Iwonko przy Twoim brzusiu wygląda jak kawalerka ;-) no i napewno nie jest tak slicznie wyeksponowany ale cosik widać :tak::tak:a i to są zdjęcia robinoe dzisiaj czyli według USG 11 t 1 d
 

Załączniki

  • apartamencik .JPG
    apartamencik .JPG
    315,4 KB · Wyświetleń: 48
  • apartamenick bis.JPG
    apartamenick bis.JPG
    239,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Puchatko,napewno jest ciut wiekszy te twoje mieszkanko dla Puchciatka jakbys spodnie rozpiela.No a moj naprawde duzy,sama sie dziwie ale to napewno dlatego ze to drugie dziecko i mam go juz dobrze rozciagnietego wiec teraz rosnie i rosnie oby nie za duzo bo nie bede miala kurtki na zime :( ;)
 
Do góry