• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zdjecia naszych maluszkow

reklama
Franiowamamo fotki świetne ja nigdy nie zdążę z aparatem , dziś na przykład Kacperek przegonił psy i rozsiadł się w legowisku i tak świetnie wyglądał jak jakieś panisko z taką fajną dumną miną ale oczywiście zanim zajażyłam żeby fotkę mu pstryknąć to mu się siedzenie znudziło
 
Aga :-) cudny facet Ci rośnie :-)
będzie miał powodzenie u dziewczyn ;-)
hmmm.... juz ma ;-) ino coś starawe te baby ktore się teraz nim zachwycaja :-) :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry