reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

ja nie Deli :-D;-) ale odpowiem :-p

u nas usg bioderek to badanie obowiązkowe
i należy je wykonać bodajże do 6 tyg.życia dziecka ;-)
 
reklama
Mojej nic nie ma, ale profilaktycznie mam małą układać w żabkę i nosić tak jak Ania napisała.
Lekarz też mówił, że dobrze jest zakładać 2 pieluszkę :).
 
Moja przez historię rodzinną miała mieć skierowanie na badanie bioderek i cholera jasna, dwie położne przychodza i zapominaja to skierowanie do szpitala zgłosić! A ja ma inny problem bo mojej małej szczela w prawym barku i nie wiem dlaczego. Jutro zadzwonię do tych położnych bo czemu mają mieć sklerozę!!!
 
miranda Amelka tez dostala skierowanie na skan biderka przez historie rodzinna i my dostalismy to od lekarki na 6-cio tyg sprawdzaniu:tak:a no i Amelce tez strzyka w barku-najbardziej w prawym ale dzisiaj tez lewy zaczal.lekarka mi powiedziala ze to dla tego ze stawy pracuja i sie rozciagaja czy cos takiego i ze mam sie tym nie martwic:tak:ale moze zapytaj tych swoich poloznych albo swojego lekarza bo jak to w uk co lekarz to inna opinia heh:eek:
 
Mewa moja Jula ma zalecone szerokie pieluchowanie a nic jej w biodrach nie strzykało!!
a 4 tygodnie to strasznie długo!!
polecam ci stosowanie na wszelki wypadek przez te 4 tygodnie ćwiczenia na żabkę czyli:
-układaj jak najwięcej na brzuszku jeśli lubi to w dzień nawet nich pośpi na brzuszku
-piszesz że nie lubi na innym boku niż na lewym a jak na pleckach??
jeśli na pleckach mu nie przeszkadza to go tak w dzień układaj wtedy nóżki tez na boki odchylają się a główkę na boki kładź.
-nos na rękach też na żabkę czyli przodem do siebie rozkraczając jego nóżki wokół siebie.
-a i do tego ja używam pieluch innych niż pampers bo pampers ma wycięte bikini,używam zwyklejszych pieluszek prostokątnych one są nie zwężone w kroku i troszkę odchylają nóżki i układają minimalnie bioderka na boczki.

dzieki Aneczka- tak bede robic,
pieluszki i tak uzywam inne niz pampers,bo tansze sa:tak:
na szczescie Maly pospi na pleckach,
tylko go musze nauczyc na brzuszku na zabke jeszcze lezec, bo narazie sie denerwuje w tej pozycji bardzo

mam nadzieje ze to nic powaznego z tymi bioderkami
 
powiedzcie mi dziewczyny czy taki noworodek powinien miec przy mierzeniu temp. taka jak my czy powyzej 37 stoni jest ok? dzis zmierzylam mu termometrem w smoczku to mial 37,3 stopnia...:eek::eek::confused2::confused2:
 
Caly dzien dzis kicha i marudny bardziej niz zawsze... A wczoraj bylismy z malym u tescia i co sie okazalo po naszej wizycie tate rozlozylo...chyba grype ma... i teraz sie obawiam ze maly mogl tez podlapac...
 
reklama
Do góry