reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

Mitemil a ja tobie życzę oby tak pozostało :) a wiem że różnie to bywa ...u nas przez pierwsze 2 tyg wszyscy nie mogli sie nachwalić jaki aniołek, w ogóle nie płakał tylko jadł i spał, ale niestety zaczęło to się zmieniać :) chyba odespał już trudy porodu i się rozkręca ;)
U nas też wszyscy na początku mówili "ale Wam się Dzieciak trafił, w ogóle nie płacze itd."
A teraz się rozkręcił i daje nam popalić :eek:
Oj czasem to mam ochotę już do pracy wrócić ;-):-D
 
reklama
Byłyśmy dziś na USG bioderek wszystko OK. Następna kontrolna wizyta za 8 tygodni.
Oliwia była bardzo grzeczna choć jako jedyna nie spała z dzieci, a czekałyśmy tam 2 godziny, nie wiem po co omawiają na daną godzinę wrrrrrrrrr. Mój aniołek kochany. Po powrocie do domu zjadła i poszła grzecznie spać :))) i jak na razie mi śpi.


We wtorek wizyta u pediatry, mierzenie ważenie itp :)))
 
wit K bez recepty- zapłaciłam 20 kilka złotych, wit D- na recepte zapłaciłam 3 zł (za vigantol)

a propos rozkręcania się dzieci - moim ulubionym powiedzeniem od 3 lat jest że jedyne co jest stałe w codzienności z dzieckiem to ZMIANA
 
Ja kupiłam wit K i D wtakich ampułkach .Jedna ampułka na raz najlepiej dziecku od razu do buzi :tak:A wit. C jeszcze nie podawałam małej sama jestem ciekawa kiedy mozna ja podawać;-)
 
w tym kraju ani witaminy D ani C sie nie podaje dziecku, pytalam lekarki :eek:

na rutynowej kontroli kliknelo Malemu lewe bioderko i mamy skierowanie na USG do szpitala:shocked2: martwie sie tym strasznie,
moze dlatego ze na boczku lewym preferuje lezec i sie caly czas na nie przekreca:confused2::confused2:
Deli-
od razu wyniki sa z tego badania czy trzeba czekac?

a poza tym wazy juz 4110 i dlugi na 56 cm- czyli rosnie zdrowo na moim mleczku:tak:
 
reklama
Do góry